Millal hakatakse renoveerima Kolga aleviku küttetorustikku?

759

kalle
Vastab OÜ Kuusalu Soojus juhatuse esimees KALLE KÜNGAS:

„KIK on 2009. aasta novembris lubanud, et toetab Kolga soojatorustike renoveerimist 40 protsendi ulatuses ehk 128 000 euroga. Tookordsete hinnangute järgi oli tööde maksumus 613 000 eurot. Projekt pidi esialgse tähtaja järgi lõppema 31. mail 2011. Töödega ei oldud selleks ajaks alustatud, Kuusalu Soojus saavutas kokkuleppe pikendada tähtaega 31. detsembrini 2012.

Millal tööd algavad, on praegu lahtine. Kuna nüüdseks on Kolgas tekkinud olukord, kus kaug­küttetrassiga tuleb liita ka peatselt valmiv külamaja, mida ehitatakse vanast vallamajast, on olukord muutunud. Projekti tuleb muuta, rumal oleks jätta see ümber tegemata. Ümber peab tegema ka hankedokumendid.

Kolga kaugküttesüsteemi renoveerimisprojekt on tehtud kaheks. Korrusmajade soojusvahetite paigaldamine algab igal juhul veel 2011. aastal. Lähipäevil avaldame teate hankest soojusvahetite paigaldaja leidmiseks.

Soojatorustikud vahetatakse välja järgmisel aastal. Kolga vanimad küttetorud 1976., viimased 1985. aastast, kokku 2,35 kilomeetrit.

Eelmine artikkelPõles oksahunnik
Järgmine artikkelKehras algas uue ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitus