Kuusalu spordikeskusesse pandi infrapunasaun

778

Infrapunasaun saadi tasuta – anti kaasa koos jõusaali ostetud sisustusega.

Kuusalu spordikeskuse juhataja Kadri Idavain ütles, et infrapunasaun paigutati ujula inventariruumi.

Kuusalu vallavalitsus kinnitas möödunud neljapäeval infrapunasauna kasutamishinnad. Tunni eest tuleb ühel inimesel maksta 40, kahel 60 ning kolmel 75 krooni.

Spordikeskus sai juhataja sõnul tasuta ka lauatennise laua, selle andis Valkla hooldekodu – kõigile ei leitud hooldekodus kasutust.

Lauatennist saab mängida spordikeskuse koridoris. Vallavalitsus kinnitas ka lauatennise laua kasutamiseks hinnakirja, et reguleerida mängimis­aega ja lihtsustada broneerimist. Lühim aeg mängimiseks on tund ja see maksab õpilastele 10, täiskasvanutele 20 krooni.

Juhataja rääkis, et sel aastal on tulnud juurde uusi treeninguid. Triin Parro hakkas tegema täiendavaid aeroobika­treeninguid. Kaie Ustav pakub lisaks beebide ujutamisele ka titade võimlemist. Pilatese treening on asendatud kallaneetikaga. Kõhutantsu ja vesiaeroobika treeningud jäid aga huviliste vähesuse tõttu ära.

Hiljuti valmis spordikeskuse kodulehekülg, varem oli info üleval Kuusalu kooli veebilehel. Aadress on www.kuusaluspordikeskus.ee.  Spordikeskus on ka Facebookis ning kogunud seal endale väikese fänniklubi.

Sellest nädalast on spordikeskuse välisukse kohale ja Vana-Narva maantee poolsesse külge pandud suured sildid. Juhataja sõnul telliti need juba eelmise aasta lõpus, ülespanekuga oodati, kuni lumi ära sulab.

Lõppenud talvehooaja kohta sõnas juhataja, et kasutajate arv on olnud kuude lõikes erinev, selgelt saab eristada suve- ja talvehooaega ning talvel oli külastajaid päevas keskmiselt üle 60. Seda on kolmandiku võrra vähem kui eelmisel talvehooajal – siis oli külastajaid päevas keskmiselt 100.

„Kindlasti mõjutab meid masu ja see, et esimene huvi ujula vastu on rahuldatud. Samas on paljud inimesed leidnud endale mõne treeningu,  pärast saab käia ka ujumas,” arvas Kadri Idavain.

„Hea on, kui saame vallaeelarvesse planeeritud tulu täis. Loodame parimat, laagreid on juba selleks suveks broneeritud rohkem kui eelmisel aastal ning ootame ka majanduse elavnemist, et inimestele jääks enam vaba raha harrastuste ja spordi jaoks.”

Eelseisval nädalavahetusel toimuvad spordikeskuses Kuusalu valla meistrivõistlused võrkpallis meestele ja naistele. Kadri Idavain rääkis, et esialgu plaanis Kolga palliklubi teha meeste turniiri, aga naised võtsid aktiivselt sõna ja juba on registreeritud ka 5 naiskonda.  

Eelmine artikkelLoksa volikogus taas LARISSA PLEHOVA
Järgmine artikkelKolgaküla kirbuturul oli üle 30 müüja ja 200 ostja