Kolgaküla rahvamajas tuleb 26. jaanuaril riigikokku pürgijate Ida-Harju valimisdebatt, kes ja kuidas seda korraldab?

37
Kaisa Linno

Vastab MTÜ Kolgaküla Selts tegevjuht KAISA LINNO: „Korraldab ka seekord Kuusalu valla vabaühenduste ümarlaud eesotsas Kolgaküla Seltsi ja Veljo Tormise Kultuuriseltsiga. Riigikogusse kandideerivate erakondade Ida-Harjumaa valimisdebatt on Kolgakülas kavas kolmandat korda.

Kuulutuse panime Sõnumitoojasse, ent pole veel päris kindel, kas ikkagi toimub. Praeguseks on erakondadest ainsana saatnud osalejate nimekirja Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Parempoolsed ja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on kinnitanud, et on plaanis osa võtta. Teiste erakondade esindajatega pean veel suhtlema ja üle küsima.

Kahel varasemal korral oli mitu kuud ette teada, kes riigikogu kandidaatisest plaanivad Kolgakülla valimisebatile. Aeg on muutunud, tundub, nüüd tehakse otsuseid viimasel minutil.

Küsime erakondadelt taas väikese osalustasu. Üritust toetavad Kuusalu Ettevõtjate Liit ja Kolgaküla selts. Debatist tahame teha otseülekande ning kogu ürituse salvestada. Filmima on lubanud tulla Raul Valgiste Kuusalu Kroonikast. Moderaatorid on traditsiooniliselt Urmas Kirtsi ja esmakordselt Joosep Mürk Kuusalu valla noortevolikogust. Loodame, et debatt ikka toimub.“

Eelmine artikkelAeg­vii­du koo­li re­no­vee­ri­mi­ne maa­kon­na te­ge­vus­ka­vas
Järgmine artikkelAru­kü­la tank­la ava­ti amet­li­kult ja lau­lu­ga