Kehra supermodell KARMEN PEDARU annetas koduvalla lastele

1376

KARMEN PEDARU palus ajakirja Hello! fotode eest teenitud 300 eurot anda Anija valla vähekindlustatud lastele.

Anija abivallavanem Marge Raja rääkis, et vallavalitsuse poole pöördus Kristina Herodes ajakirjast Hello! ning teatas, et mõne nädala eest ilmus neil lugu Kehrast pärit supermodellist Karmen Pedarust. Loo juures ilmusid fotod, mille honorari palus Karmen Pedaru anda koduvalla laste heaks. Honorari suurus oli 300 eurot.
„See oli väga vahva üllatus,“ sõnas Marge Raja.
Karmen Pedaru ütles Sõnumitoojale, et ta pole kunagi varem niimoodi heategevust teinud.
„Mõte tuli sellest, et mu abikaasa tegi ajakirja jaoks minust pilte ja selle eest makstakse honorari. Kuna lastel on seda raha kindlasti rohkem vaja kui meil, palusime see honorar annetada,“ jutustas ta ning lisas, et soovib edaspidi rohkem aidata nii lapsi kui kodutuid loomi.
Marge Raja sõnul pole veel täpselt otsustatud, kuidas saadud raha kasutatakse: „Aga meil on mõte, et ei jaga seda ühe, kahe või kolme vähekindlustatud pere vahel, vaid investeerime nii, et sellest saaksid osa võimalikult paljud lapsed. Üks võimalus on näiteks osta suusa- ja uisukomplekte või rulasid, mida saaksid lapsed koolist, spordi- või noortekeskusest tasuta laenutada.“
Karmen Pedaru arvates on vallavalitsuse plaan väga tore: „Pea­asi, et seda raha kasutatakse selliselt, mis lapsi aitab ja teeb neid õnnelikumaks.“
Modell rääkis, et käib Kehras alati, kui Eestisse tuleb, sest seal elab ta vanaema ning on paar sõbrannat, kellega kohtutakse.
„Ostsin just Tallinna vanalinna korteri ja püüan seetõttu edaspidi rohkem Eestisse tulla. Kehras on lahe käia ka käsipallimänge vaatamas,“ lausus Karmen Pedaru.

Eelmine artikkelValla töögrupp analüüsib Kehra kooli gümnaasiumiosa arengut
Järgmine artikkelKehra koolis on talispordivahendite näitus