HC Kehra pääses karikavõistlustel 8 parema hulka

1350

Eesti käsipallikarikavõistlustel pidasid esmaspäeval, 19. oktoobril Kehras kordusmänge nii nii HC Kehra Horizon Pulp&Paper kui esiliiga võistkond HC Kehra/Primend.
Kehra esindusmeeskond alistas pühapäeval, 18. oktoobril esiliigas võistleva Viljandis Spordikooli 36:26 (17:14). Viljandis toimunud mängus viskasid kehralaste kasuks Antti Rogenbaum 8 ja Dmitro Jankovsky 7 väravat. Esmaspäevases korduskohtumises Kehras näitasid favoriidid veel suuremat üleolekut ning võitsid 46:18 (22:7).  Kaspar Lees viskas 10, Kaimar Lees 8 ja Kaupo Liiva 6 värarvat.
HC Kehra peatreeneri Indrek Lillsoo sõnul on hooaja esimese poole peaeesmärk eurosarjas edukas esinemise kõrval just Eesti karikavõistlused.
„Meil oli karikavõistlustel loosiõnne, kuid praegune süsteem on kokkuvõttes hea ning võimaldab ka esiliigaklubidel kaugele jõuda,“ sõnas ta.
Esiliiga võistkond  HC Kehra/Primend mängis kaks mängu samuti esiliigas võistleva Põlva Tarbijate Ühistuga. Mõlemad kaotati ning Kehra meeskond langes karikavõistlustel edasisest konkurentsist välja.
Esimeses mängus, mis toimus 15. oktoobril Põlvas, oli Kehra meeskonnaga kaasas vaid 10 mängijat. Juba esimesel poolajal pani kodumeeskond oma paremuse maksma, poolaeg võideti 23:10. Teisel poolajal vahe aina kasvas ning HC Kehra/Primend oli sunnitud vastu võtma suure kaotuse 23:45. Kehralaste kasuks viskas Freddi Turmann 11 väravat.
Kordusmäng Kehras oli tasavägisem, Põlvale kaotati seekord kahe punktiga 31:33 (14:14). Kehra meeskonna resultatiivseimad olid Martin Nerut 10 ja Rando-Juku Sirkas 9 väravaga.

Eelmine artikkelKuidas on olnud elada Loksa vallaga liidetud suuremas Kuusalu vallas?
Järgmine artikkelKuusalu ja Loksa valla ühinemisest täitus 10 aastat