Velko AV-l on uus nõukogu

1558

Anija valla vee- ja soojatootja nõukogu liikmete töötasu jääb samaks.

Anija valla vee ja soojatootjal OÜ Velko AV on eelmise nädala neljapäevast uus nõukogu. Anija vallavalitsus kutsus tagasi senise nõukogu koosseisus Urmo Sitsi, Indur-Toomas Talkop, Viljo Leis ja  Margus Miidla. Uude nõukogusse kuuluvad  Maarja Sikut, Margus Nõlvak, Jüri Lillsoo ja Alar Urm.

Anija vallavanem Arvi Karotam põhjendas nõukogu vahetamise otsust asjaoluga, et seoses ühisveevärgi ja kanalisatsiooni valmimisega on lõppenud OÜ Velko AV arengus üks etapp ning ees ootavad uued ülesanded. Kuna OÜ Velko AV senine juhataja Rain Oks läheb pensionile, vahetati välja ka nõukogu.

„Tahame, et uus etapp algaks uute ja värskete jõudude ning mõtetega. Järgmiseks sammuks on valla soojamajandus ja ÜVK liitumised,“ selgitas vallavanem.

Ta kinnitas, et nõukogu vahetuse puhul ei ole tegu poliitilise käiguga, vaid kaalutletud otsusega: „Nõukogu Uued liikmed on oma valdkonna spetsialistid. Jüri Lillsoo on aastaid töötanud energeetika valdkonnas, Margus Nõlvak juhtinud Nõmme linnaosavalitsuse linnavara osakonda, Alar Urm on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi õigusosakonna nõunik.“

Nõukogu liikmete töötasud jäävad samaks – nõukogu esimehel töötasu 77 ja lihtliikmel 58 eurot kuus.

Uuel nõukogul seisab ees OÜle Velko AV uue juhi leidmine. Rain Oks jääb juunis pensionile. Kaks varasemat konkurssi uue juhataja leidmiseks ei ole sobivat kandidaati andnud.

Eelmine artikkelKuusalu JK Rada jätkab võidulainel
Järgmine artikkelKuusalu vallas Mustametsa külas hakkas tööle urukoerte jahikool