SPORDIUUDISED

1290
  • 26. juulil pidas Kuusalu JK Kalevi naiskond Kuusalu staadionil jalgpallikohtumise Tallinna FC Puumaga. Tallinna naised lõid mõlemal poolajal kolm väravat ning mäng lõppes Kuusalu naiste 0:6 kaotusega. Kuusalu JK Kalev on 10 mängu järel naiste II liiga tabelis 4 punktiga 10. kohal. Järgmine kohtumine toimub 2. augustil neljanda koha naiskonna JK Narva Transiga.
    MARI TAMM
  • Laupäeval, 25. juulil toimunud Estonian Cup sarja Lähte Rattamaratonil saavutas Stefan Lootus 3. koha. Sellega oli noor rattur 29 km pikkusel poolmaratoni  distantsil  M14  vanuse­klassis teine. Aidi Gerde Tuisk tuli 252 lõpetajaga võistlusel 80. kohale, kuid N14-16 klassis kuulus talle 2. koht. Pärast kuut etappi on Stefan Lootus poolmaratonide arvestuses teisel kohal nii üldkokkuvõttes kui omavanuste seas M14 klassis. Aidi Gerde Tuisk on oma vanuseklassis kindel liider.
    KAIDO LAAS
  • Pühapäeval, 26. juulil sõidetud Filter maanteekarikasarja 5. etapil sai Stefan Lootus 11. kohaga M-U15 klassis III koha. Võisteldi Pandivere Rattaralli 44 km pikkusel distantsil. Aidi Gerde Tuisk oli 37. kohaga naiste seas teine ning teenis N-U17 klassi võitja karika. Rain Roos ja Aare Ets lõpetasid tuulise rattaralli 88. ja 92. kohaga 132 lõpetaja seas.