Kuusalus käis Anija ja Raasiku vallast sooduskupongidega ujujaid üle 400

1301

Kuusalu ujula kampaania naabervaldadele kestis 12. detsembrist kuni 15. jaanuarini.

Kuusalu Spordikeskus jagas Raasiku, Anija ja Aegviidu valdadesse poole hinnaga sooduskuponge, et  ergutada sealseid elanikke käima Kuusalu ujulas.

Spordikeskuse juhataja Kadri Idavain on kampaania tulemustega rahul – kuu aja jooksul on tagasi tulnud 366 kupongi. Neist 22 kasutati perepakettide soodustusena, kui korrutada see arv keskmiselt neljaga ja liita muud kupongid, oli külastajaid 432. Lisaks eelkooliealised lapsed, kelle eest ei pea tasuma. Oli ka mitu rühmakülastust.

„Me ei eristanud seekord kuponge, seetõttu ei saa öelda, millisest vallast on meid enim külastatud, kuid suurim nõudlus oli ilmselt Anija vallas, kuhu andsime kuponge juurde,“ märkis ta.

Anija vallas jaotati kuponge kokku üle 300, Raasiku vallas paarisaja ringis.

Kõige rohkem kasutas sooduskuponge Raasiku kool, koos õpetajatega 140. Direktor Kadri Viira rääkis, et Kuusalu ujulas käidi kahes jaos, ühel koolipäeval algklassid ja teisel 5.-9. klassid. Kool tasus soodushinnaga piletite ja bussisõidu eest.

„Lapsed olid väga rahul ja kiitsid, ujula oli meie päralt. Kampaania läks korda, usun, et lapsed kodus jutustavad, kuidas läks, ning mõnigi pere läheb edaspidi Kuusalu ujulasse,“ lausus direktor.

Ta lisas, kui Kuusalu ujula kolm aastat tagasi valmis, siis valis Raasiku kooli kehalise kasvatuse õpetaja selle 2. klassi kohustusliku ujumisõpetuse kohaks: „Tundub, et Kuusalu on meile parem suund ning ujula on suur ja ilus.“

Anija vallast külastas Kuusalu ujulat ka 34liikmeline grupp Kehra päevakeskusest – eakad ning mõned puuetega inimesed.

Päevakeskuse tegevusjuhendaja Ruth Mihkelson ütles samuti, et jäädi väga rahule: „Oleme käinud oma rahvaga mitmel korral kusagil ujulas, ka Loksal ja Jüris. Kuusalus olime esimest korda. Tänu Kuusalu sooduskupongile oli igaühe omaosalus seekord 3 eurot, summa sees oli ka sõidukulu. Ülejäänu tasus päevakeskus. Arvatavasti hakkame ka edaspidi sõitma Kuusallu ujuma, loodame läbi rääkida, milliseks hind kujuneb.“

Kehra rahvale meeldis see, et Kuusalu ujulas ei olnud vesi liiga kloorine. Samas kurdeti, et pesemisruumi põrand oli libe, mujal on olnud karedamad põrandaplaadid.

Kadri Idavain: „Usun, et see kampaania ei jää viimaseks, kuna huvi oli suur. Kindlasti mõtleme teinekord põhjalikumalt läbi info- ja jaotuskanalid, et võimalike kasusaajateni veelgi paremini jõuda. Loodan väga, et toimunud külastused ei jää paljudele ühekordseks, vaid see näitas, et meie ujulasse ei olegi nii pikk teekond ka teistest valdadest. Kuusalu Spordikeskusesse on kõik teretulnud!“

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kolgakülas
Järgmine artikkelHaridusminister rääkis Kuusalus gümnaasiumide reformist