SANDRA NURMSALU ja HELI KARU kontsertturnee

1215

Kontserdid antakse Raasikul, Alaveres, Kehras ja Kosel.

Nii novembri kui detsembri kahel õhtul esinevad Alavere juurtega muusik Sandra Nurmsalu ning muusikaõpetaja Heli Karu kontsertsarja „Rändajad“ raames Ida-Harjumaal. Lauljataril tuli mõte teha turnee koos oma kunagise muusikaõpetajaga, sest varem ei ole nad kunagi kahekesi suuremat kontsertsarja teinud.

Sandra Nurmsalu: „Heli Karu on mind õpetanud sellest ajast, kui olin väike ja käisin Alavere põhikoolis. Oleme siiani head sõbrad ja palju koos esinenud, kuid sellises formaadis kontserti kodukandis andnud ei ole.“

Sarja pealkirja pakkus välja Heli Karu. „Rändajad“ on Sandra Nurmsalu esitatud eurovisiooni lugu ning muusikaõpetaja arvates on nemad samuti mõlemad rändajad.

Plaan on kaasata ka teisi inimesi. Alavere, Raasiku, Kehra ja Kose koolide õpilased kirjutavad mõtteid oma lähedastest – nendest, kes on kallid. Kirjutistest saavad kontsertide vahetekstid. Osa pannakse ka kontserdi ajaks seintele. Peale koolilaste saavad oma mõtted panna kirja kõik soovijad, kes kirjutavad Sandra Nurmsalu lehele internetiportaalis Facebook.

Heli Karu sõnul on novembrikuu repertuaar rohkem sügisõhtutesse sobiv. Detsembrikuu kontsertidel kuuleb enam jõulumuusikat.

Eelmine artikkelNaine sai pihta aknasse loobitud kividega
Järgmine artikkelKehralasi oodatakse ÜVKga liituma