Raasiku vallavalitsuses on nüüd 4 osakonda

1952

Alates 1. jaanuarist töötab Raasiku vallavalitsus uue struktuuri alusel.

Vallavanem Aare Etsile allub neli osakonda ja kantselei.

Ehitus- ja keskkonnaosakonna juhataja on Alari Kruusvall, juhataja asetäitja kohale on kuulutatud konkurss. Veel on osakonnas arhitekt Heli Tomps, kes on praegu lapsehoolduspuhkusel, juhtiv maakorraldaja Ilona Semidor, väärteomenetleja Reelika Pirson-Heinloo ning kaks heakorratöötajat.

Hariduse, kultuuri- ja sotsiaal­osakonda juhib Ardo Niinre, tema asetäitja on Liivi Puumets. Selles osakonnas on ka sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits, lastekaitsespetsialist Anu Nõlve, sotsiaalpedagoog Õnnela Metsaorg ning koduhooldustöötajad.

Rahandusosakonna juhataja on Triin Türnpuu. Osakonda kuuluvad veel finantsist Silvi Raud, juhtiv raamatupidaja Ilme Suurkuusk ja raamatupidaja Alli Teder.

Vallamajanduse osakonna juhi kohale on välja kuulutatud konkurss, tema alluvuses hakkavad töötama bussijuht, koristajad ja valvurid. 1. aprillist luuakse vallamajanduse osakonna juhataja ametikoht, sellesse ametisse võetakse Aruküla kooli või lasteaia majandusjuhataja ning allasutustest tuuakse vallamajanduse osakonda üle kaks remondimehe ametikohta.

„Sellega vabastame allasutused kinnisvara haldusest – nad ei pea enam tegelema remontide ning tehnosüsteemide hooldamisega,“ selgitas vallavanem Aare Ets.

Vallakantselei tööd juhib vallasekretär Gunnar Nuuma. Talle alluvad registripidaja Heli Tenslind, infotöötlusspetsialist Hiie Soe ja infosekretär Malle Rebenko.

Aare Etsi sõnul hakkab edaspidi vallavalitsus koosnema osakondade juhatajatest. Praegu on vallavalitsuse liige veel Liivi Puumets, tulevikus peaks tema asemel vallavalitsuse liikmeks saama vallamajanduse osakonna juhataja.

Kokku on vallavalitsuses 18,5 ametikohta, uue struktuuriga neid ei lisandunud. Ametnike kontaktandmed ja vastuvõtuajad jäid endiseks.

Raasiku vallavalitsusest lahkus kaks ametnikku
Selle nädala alguses lahkusid omal soovil töölt Raasiku vallavalitsuse senine maakorraldaja Anne Varbla ning haldusjuht Aivar Suursaar. Haldusjuhi töökohustusi täidab vallavanem, maakorraldaja omi Alari Kruusvall.

Vallavanem Aare Ets rääkis, et kuu aega tagasi said teatise kõik vallavalitsuse töötajad, keda uuest aastast jõustunud struktuurimuudatus puudutas. Anne Varbla ja Aivar Suursaar teatasid alles möödunud nädalal, et ei soovi neile pakutud ametikohti vastu võtta.

Anne Varblale pakuti ehitus- ja keskkonnaosakonna juhataja asetäitja ning Aivar Suursaarele vallamajanduse osakonna juhataja kohta.

Vastavalt avaliku teenistuse seadusele said mõlemad ametnikud lahkumishüvitisena 10 kuu astmepalga. Vallavalitsus kuulutas kahe ametikoha täitmiseks konkursi, kandideerimisavaldusi saab esitada 24. jaanuarini.

Eelmine artikkelValklas varastati vanametalli
Järgmine artikkelAnija valla sünnipäevapeol käis üle 200 inimese