Raasiku vallavalitsus on viieliikmeline

960

Raasiku vallavolikogu kinnitas uue vallavalitsuse ja valis komisjonidele juhid.

Teisipäeval, 8. detsembril toimunud istungil kinnitas volikogu vallavanem Andre Sepa ettepanekul vallavalitsuse liikmeteks finantsjuhi Silvi Raua, kultuuri- ja haridusspetsialisti Ardo Niinre, juhtiva sotsiaaltööspetsialisti Liivi Puumetsa ning keskkonnaspetsialisti Alari Kruusvalli. Vallavanem kuulub vallavalitsusse ametikoha järgi.

Volikogu istungil valiti salajasel hääletusel komisjonide esimehed ja aseesimehed. Eelarve- ja majanduskomisjoni esimeheks valiti volikogu esimees Kaido Kirsip (valimisliit Raasiku Vald) ning aseesimeheks Olev Rähni (Kodukoha Eest).

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimeheks valiti Tiina Rühka, kes on vallavanem Andre Sepa asendusliige valimisliidust Raasiku Vald. Komisjoni aseesimeheks valiti Olev Sinijärv (Kodukoha Eest). Kultuuri-, haridus- ja spordikomisjoni esimees on Juhan Trump (Raasiku Vald) ning aseesimees Avo Möls (Raasiku Vald), sotsiaal- ja noorsootöökomisjoni esimees Garina Toomingas (Raasiku Vald) ja aseesimees Anne Veltmann (IRL).
Kolmeliikmelise revisjonikomisjoni liikmed valiti volikogu eelmisel istungil. Heakorra- ja keskkonnakaitsekomisjoni esimeheks valiti eelmisel istungil volikogu aseesimees Helle Vaga (Raasiku Vald) ja aseesimeheks Kaido Kirsip, komisjoni liikmeteks kinnitati nüüd Tiina Napp, Agnes Villmann, Tiit Reeder, Priit Tammeraid ja Aavo Sirel.

Eesti Maaomavalitsuste Liitu nimetati volikogu esindaja Kaido Kirsipi asendajaks volikogu aseesimees Helle Vaga ning vallavanem Andre Sepa asendajaks kultuuri- ja haridusspetsialist Ardo Niinre.

Volikogu esindajaks Raasiku põhikooli hoolekogusse nimetati Olavi Liivandi (Kodukoha Eest).

Eelmine artikkelEsmakordselt valla meistrid ujumises
Järgmine artikkelKuusalus tehti ajalugu – muusikakoolil on sümfooniaorkester