Raasiku valla noored korraldavad Sumeda Suveõhtu

959

MENi esimene ühisüritus toimub 15. augustil Raasiku noortekeskuses.

Raasiku valla noori koondava ühenduse Minu Eesti Noored ühe eestvedaja Veli Valentin Rajasaare sõnul korraldavad valla noored esimest korda 15. augustil Raasiku noortekeskuse ruumides kultuurse ajaviiteõhtu. Sumeda Suveõhtu idee on pärit möödunud aasta Minu Eesti mõttetalgutelt.

„Ingrid Linros, Liina Dzestelov ja Madle Sirel pakkusid välja ürituse, mis tooks noored kokku ja looks kultuurse õhkkonna, samas annaks võimaluse noortel oma erinevaid andeid üksteisele näidata. Sellest saab meie esimene avalik üritus, mille korraldavad ainult noored. Loodame sellega pälvida positiivset tähelepanu ning suurendada veel ühtsustunnet valla noorte seas,“ rääkis ürituse peakorraldajaks valitud Veli Valentin Rajasaar.

Sumedal Suveõhtul esinevad valla noored muusikud, tantsivad noorte tantsutrupid, üles pannakse noorte foto­graafide tööde näitus ja õues korraldatakse erinevaid sportmänge. Korraldaja sõnul on ürituse üks osa ka alkoholivabade kokteilide valmistamine, mis aitab kaasa sumeda suveõhtu õhkkonna loomisele. Et koostisosi osta, on noored lubanud üksteiselt raha kokku korjata.

Noorteliikumise esimees Kaspar Aren ütleb, et Sumedast Suveõhtust saab proovikivi MENi korraldustiimi tööle. Tema sõnul on noored praegu korralduse vastutus­alad üksteise vahel ära jaganud ja nõu on küsitud ka vanematelt valla kultuuritegijatelt.

„Oma soovitusi on lubanud kujunduse alal jagada Ingrid Teino, kindlasti küsime põhinõkse korralduse kohta ka Garina Toomingaselt ja Helle Vagalt,“ rääkis Kaspar Aren.

„Loodame, et veename selle üritusega valla noori selles, et koos on lihtsam ja lahedam oma ideid ellu viia. Kaks pead on ikka kaks pead.“

Eelmine artikkelKaerahelvestest
Järgmine artikkelKolgakülas oli küladevaheline võrkpallivõistlus