Raasiku OTT ootab tootjaid juurde

1791

Jaanuaris asutatud Raasiku OTTis pakub oma kaupa neli tootjat.

Kaubakohtumised toimuvad igal neljapäeval kell 19 Arukülas Raasiku vallamaja juures olevas marsruuttakso peatuses. Müüakse kohalikku põllumajandustoodangut.

Raasiku OTTi asutaja Meeli Tederi sõnul on kaubakohtumised olnud edukad, kuid tootjaid võiks tema arvates rohkem olla: „Väga raske on leida inimesi, kes oleks nõus oma kaupa avalikul internetilehel müüma. Palju on selliseid, kes ei ole nõus ennast meie veebilehele üles panema. Nad ütlevad, et neil on oma tarbijaskond, mida nad laiendada ei taha. Neil, kes oleks nõus müüma, on kaup otsas, näiteks mesinikel. Samuti ei tea, kas on veel kedagi, kes võiks midagi pakkuda, kuna info ei ole jõudnud minuni.“ rääkis Meeli Teder.

Ta lisas, et tellijatel on huvi suur, kuid kaubavalik on väike. Praegu pakuvad oma tooteid Jõepere Aiandustalu, Teeääre Agro OÜ, Valentini talu ja Eve-Liis Remmelgas Vana-Sepa talust. Tema sõnul on suurim huvi Teeääre Agro toodetud kohupiima vastu.

Meeli Teder rääkis, et kõik, kes on midagi tellinud, on kaubakohtumistele kohale tulnud ja kauba välja ostnud.

Samas leiab ta, et neid tarbijaid, kes asja vastu huvi tunnevad, võiks siiski olla rohkem. Kuna kauba saamiseks tuleb täita tellimisleht internetis, võib internetivõimaluse puudumine olla üheks põhjuseks, miks huvilisi ei ole palju. Vähese huvi üheks põhjuseks peab ta külma aastaaega ja on kindel, et kevadel läheb olukord paremaks.

Raasiku OTTiga on oodatud liituma kõik asjast huvitatud tootjad ja tarbijad. Infot saab veebilehelt http://raasikuott.weebly.com. Need, kellel internetivõimalus puudub, saavad tellida neljapäeva õhtuti kohapeal. 

Eelmine artikkelPeeti kinni alkoholijoobes juht
Järgmine artikkelBalti Spoon täiendab toodangut