Raasiku noored külastasid Kehra noortekeskust

840

Noored pidasid Kehras väikese piljarditurniiri.

Laupäeval, 23. jaanuaril, sõitsid Raasiku noortekeskuse noored koos pedagoog Angela Allikuga Kehra noortekeskusele külla. Otsustati minna vaatama, millega tegelevad noored naabervallas. Kehras võttis neid vastu sealne noortekeskuse pedagoog Liivika Juksaar, kes on varem töötanud Raasiku noortega.

Angela Allik ütles, et külastuse eesmärk oli suhelda naabervalla noortega ning näha, millega nemad oma noortekeskuses tegutsevad. Ta selgitas, et tihti tegutsetakse omaette, kuid võiks rohkem uurida, mida teised teevad. Tulevikus tahavad Raasiku noored külastada ka Kolga noortekeskust.

Ettevõtmise jaoks kirjutas Angela Allik projekti, mida rahastas Raasiku vald 3000 krooniga Tema sõnul olid noored ise projekti kirjutamise juures ning sellest tekkis külaskäigu vastu suurem huvi.

„Me noored olid küll esialgu olnud eestlastele omaselt tagasihoidlikud, kuid lõpuks hakkas jää sulama. Kohtumine neile meeldis ning kindlasti plaanime edaspidi külaskäiku korrata,” rääkis ta.

Liivika Juksaar lisas, et rahule jäid ka võõrustajad Kehras. Sealne noortekeskus on sarnaseid külaskäike teinud Keilasse ja Paidesse, ka on mitmel korral võõrustatud teiste paikade noori.

Kohtumisel peeti väike piljarditurniir, millel osalesid 10 noort Raasikult ja 7 Kehrast. Võistlusel tuli esimeseks Kehra noormees Art Puusepp, teise koha sai Kehrast pärit Emil Jaanus, kolmandaks jäi Margo Susi Raasikult.

Eelmine artikkelKolka „Piparkoogimaania” algklasside peavõit
Järgmine artikkelLeesil ja Pärispeal said PRIA miljoni-projektid valmis