Raasiku FC Joker kindlustas tulevaks hooajaks koha esiliiga Bs

1397

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga Bs alistas Raasiku FC Joker pühapäeval, 18. oktoobril koduväljakul HÜJK  Emmaste 3:1.
Jokeri kõik kolm väravat löödi esimesel poolajal, neist esimese saatis Ergo Teino vastaste väravasse juba 3. mänguminutil. Teise värava lõi Rene Lill, kui mängitud oli 10 minutit ning veel pisut rohkem kui kümme minutit hiljem kasvatas Ergo Teino Jokeri edu kolmeväravaliseks. Vastaste ainus värav sündis teisel poolajal.
Raasiku meeskond on liigatabelis jätkuvalt 5. kohal. Kogutud on 47 punkti ning viimase võiduga kindlustati kolm vooru enne hoo­aja lõppu koht esiliiga B-s ka tulevaks hooajaks. Järgmine mäng on eeloleval pühapäeval, 25. oktoobril Tallinnas Wismari staadionil Tallinna FC Puumaga.
Teise liiga ida-põhjatsoonis kaotas Kuusalu JK Rada pühapäeval, 18.oktoobril kodustaadionil Jõhvi FC Lokomotivile 1:2. Kuusalu meeskonna kasuks lõi värava Keijo Õunapu.
Liigatabelis on Rada enne viimast mängu 26 punkti 11. kohal. Viimane mäng on pühapäeval, 25. oktoobril Tallinna JK Legioniga, mäng toimub Wismari staadionil.
Naiste II liigas sai JK Kuusalu Kalev pühapäeval, 18. oktoobril toimuma pidanud viimase mängu eest kirja kaotuse. Kuna Tartu JK Tammeka II vastu jõudis kohale vaid 6 Kuusalu naiskonna mängijat, ei saanud mängu pidada.
Kuusalu naiskond lõpetas hooaja 10 naiskonna seas 11 punktiga viimasena. 18 mängust võideti 3, viiki mängiti 2 ja 13 kaotati.