Kuusalu ja Aruküla sai koolidevahelises jalgpallis 3. koha

1226

Harjumaa koolidevahelises jalgpalli kompleksarvestuses saavutas Kuusalu keskkool keskkoolide-gümnaasiumide ning Aruküla kool põhikoolide seas 3. koha.
Jalgpalli kompleksarvestusse liideti iga kooli kuni 7. klassi, 8.-9. klassi ning 10.-12. klassi meeskondade tulemused. Alavõidu sai Tabasalu Ühisgümnaasium 149 punktiga. Maardu gümnaasium ja Kuusalu keskkool kogusid mõlemad 137 punkti, Maardule tagas kokkuvõttes 2 koha see, et nende parim võistkond saavutas Kuusalu omadest parema koha.
Kehra gümnaasium, kellelt võistlesid jagpallis kahe noorema vanuserühma võistkonnad,  sai 80 punktiga 8. koha, Loksa gümnaasium, kust samuti 10.-12. klassi võisrtkonda ei olnud, oli 76 punktiga kümnes.
Põhikoolide arvestuses võitis Laagri Kool 93 punktiga, Aruküla põhikool sai 84 punktiga 3. koha.
Kuni 7. klassi noormehed võistlesid septembris. Nelja alagrupi mängud toimusid erinevates kohtades. A-alagrupi, milles olid ka Kuusalu, Aruküla ja Loksa koolid, pidasid mänge Kuusalus. Kehra kuulus B-alagruppi, nende mängud olid Jüris. Finaalmängudele pääses neist üksnes Kuusalu, kes kaotas seal kõik neli mängu ning sai kokkuvõttes 5. koha, Aruküla jäi jagama 9.-12., Kehra ja Loksa 13.-15. ning Kuusalu kooli II võistkond 17.-19. kohta. Parim oli Tabasalu Ühisgümnaasium,
8.-9. klassid pidasid kõik jalgpallimängud Kuusalus. Võitis Saku gümnaasium, Kuusalu keskkool jäi jagama 6.-8. kohta, Aruküla ja Kehra kool jagasid 9.-12. kohta ning Loksa 13.-16. kohta.
10.-12. klasside noormehed võistlesid Keilas. 9 kooli jagati kahte alagruppi, Kuusalu võistkond sai oma alagrupis 2. koha ning kokkuvõttes 5. koha.

Eelmine artikkelKehra käsipallurid alistasid meistriliigas ülekaalukalt autsaideri
Järgmine artikkelRaasiku FC Joker kindlustas tulevaks hooajaks koha esiliiga Bs