Raasiku vallas on iga-aastane mälumängutraditsioon toimunud 19 aastat. Järgmisel, juubeliaastal on plaanis siduda mälumäng Aruküla kultuuriseltsi 20. sünnipäeva juubeliaastaga. Küsimuste tegijad on olnud mälumängudel erinevad, kõige esimese mälumängu küsimused koostas Aruküla helilooja ja muusikaõpetaja Juhan Trump, kellel oli sama ülesanne ka tänavu.
4liikmelisi võistkondi oli tänavusel mälumängul reedel, 26. jaanuaril Aruküla rahvamajas 13. Traditsiooniliselt olid nende hulgas vallavalitsuse ja valla allasutuste meeskonnad. Kõik meeskonnad olid Raasiku vallast, välja arvatud võistkond Allar Viivik ja Sõbrad, kes mängu 4punktilise edumaaga ka võitsid. Harju Elu ajakirjanik Allar Viivik on koostanud mitmel aastal Raasiku valla mälumängu küsimusi.
Mälumängu korraldaja, Aruküla kultuuriseltsi juht Garina Toomingas rääkis, et mängu algusaastatel oli tavaks, et esikoha saaja koostab uued küsimused, kuna võitjad eriti vedu ei võtnud või olid küsimused liiga rasked, tuli leida keegi teine. Mitu korda on küsimusi välja mõelnud Aruküla põhikooli direktor Avo Möls, koduloolane Vaino Napp ja Allar Viivik. Tänavu palus Garina Toomingas appi Juhan Trumpi, kelle peale loodab ka järgmisel aastal.
Enne mälumängu uurisid osalejad Juhan Trumpilt, kas kõik küsimused on muusika teemal. Ta vastas, et muusikast on vaid üks küsimus.
Nagu alati, oli 30 küsimusega mälumängu viimases plokis ainult Raasiku valda puudutavad küsimused. Näiteks tuli arvata, millises Eesti vallas lisaks Raasiku vallale on Ernesaksa tee, mitu ööbimiskohta jääb palverännuteel Raasiku valla territooriumile või ära tunda helisalvestuselt valla aukodanik Priit Tamm.
Juhan Trump: „Mälumängudes on mul alati kahju neist, kes jäävad viimaseks. Püüdsin teha meelelahutuslikku mängu, panna sisse ka lihtsamaid küsimusi, et kaotajad ei tunneks end halvasti.”
Mälumängu võitja sai kingiks rändkarika, keraamilise sinise varese. Kuni 2004. aastani oli rändkarikaks öökull, kui selle tänuplaat sai võitjate nimesid täis, tuli hankida uus karikas.
Mälumängu 2.-5. kohta jäid jagama Aruküla põhikool, vallavalitsus, segarühm Lapulised ning perekond Tamm. 6.-7. kohal olid perekond Rähni ja perekond Must. Järgnesid Pikavere mõisakool, Külarahvas, Aruküla ambulatoorium, Aruküla noortekoor, võistkond Mart ning Aruküla waldorfkool.