Pinged Raasiku lasteaias

1786

Lasteaia Oravake hoolekogu juht astus läinud nädalal tagasi.

Raasiku lasteaia Oravake hoolekogu senine esinaine Agnes Villmann põhjendas oma tagasiastumist lasteaia juhtkonna ja hoolekogu nõrgas koostöövormis: „Meie erimeelsused tulenevad erinevatest suhtlusstiilidest. Mulle on oluline avatud suhtlemine, seda on lasteaia juhiga olnud vähe. Infot vajavad ju kõik.
Üks näide süsteemi nõrkusest on see, et õpetaja Eve Järvetar, kes ise elab Raasikul, otsustas Arukülla tööle minna.“

Agnes Villmann lisas, et 7. detsembril toimunud kohtumisel said nii direktor, hoolekogu, vallavanem Andre Sepp kui haridusspetsialist Ardo Niinre avatud vestluse käigus välja öelda oma seisukohad ning ühiselt leiti, et omavahelisele suhtlemisele on edaspidi vaja rohkem tähelepanu pöörata.

Raasiku lasteaia direktor Linda Wrobel sõnas, et ei kommenteeriks lasteaia hoolekogu juhataja lahkumist erimeelsuste tõttu: „Eriarvamused saab minu meelest alati läbirääkimiste teel lahendada. Agnes Villmann rääkis aga juba sügisel, et soovib lahkuda hoolekogu esinaise kohalt, kuna ta töökoormus on niigi suur. Siis aga ei olnud alternatiivi ja ta valiti tagasi. Nüüd ta teatas, et otsus on kindel. Hoolekogusse tuleb leida uus lapsevanem.“

Raasiku lasteaias kõigist kolmest rühmast on hoolekogus üks lapsevanem, lisaks vallavalitsusest Heli Tomps ja pedagoogidest lasteaia logopeed Vaike Laatsarus. Hoolekogu uus liige valitakse Agnes Villmanni sõnul 15. detsembril toimuval lasteaia jõulupeol, uue koosseisu esimest koosolekut planeeritakse jaanuarisse.

Eelmine artikkelTulekahju katlamaja territooriumil
Järgmine artikkelANDRES TAMMSAAR Kehrast on verd loovutanud 101 korda