Noorte laulu- ja tantsupeol osalejad

1143

XI noorte laulu- ja tantsupidu „Maa ja ilm“ toimub Tallinna lauluväljakul reedest pühapäevani, 1.-3. juulini.

Sõnumitooja piirkonnast lähevad seekordsele laulu- ja tantsupeole kokku 27 rühma. Tantsijate proovid algavad esmaspäeval, 27. juunil, orkestritel neljapäeval, 30. juunil, lauljatel reedel, 1. juulil.

Anija vallast osalevad laulupeol Alavere põhikooli lastekoor, Anija valla poistekoor Kether, Kehra gümnaasiumist mudilaskoor, lastekoor ja noortekoor.

Kuusalu vallast laulavad peol Kuusalu keskkooli 3.-4. klasside mudilaskoor, lastekoor, noortekoor. Osaleb ka kunstide kooli orkester.

Tantsivad Kolga keskkooli 5.-6. klassi rahvatantsurühm ning Kuusalu keskkooli 3.-4. klassi lasterühm ja 7.-9. klassi segarühm.

Loksa linnast osalevad laulupeol Loksa muusikakooli lastekoor ja vilistlaste naiskoor. Tantsupeole lähevad Loksa gümnaasiumi 3.-4. klassi tantsijad, 5.-6. klassi tantsijad ning 7.-9. klassi segarühm.

Raasiku vallast laulavad peol Aruküla põhikooli mudilaskoor, lastekoor ja poistekoor, Raasiku põhikooli mudilaskoor, lastekoor ja poistekoor ning Aruküla vaba waldorfkooli lastekoor.

Tantsivad Raasiku põhikooli rahvatantsurühm (2.-3. klass) ning Aruküla põhikoolist 2.-3. klassi segarühm Mikud-Mannid II ja 5.-6. klassi segarühm Mikud-Mannid.

Esimest korda peetakse nii laulu- kui tantsupidu Tallinna lauluväljakul.

Eelmine artikkelIRLi Kuusalu osakonda juhib HENN PÄRN
Järgmine artikkelOodatakse vastuseid küsimustikule olukorra kohta Raasiku vallas