Mis saab Aruküla perekeskusest

925

 

Perekeskuse ruumid vajavad remonti.

Pühapäeval tegi Aruküla perekeskuse esindus Aruküla rahvamajas kirbuturul kohviku ja jagas infot, kuidas keskuse edasine töö jätkub. Praegu Aruküla lasteaia ruume kasutav perekeskus peab sealt ruumipuuduse tõttu välja kolima.

„Lasteaias on neid ruume vaja. Anname endale aru, et lasteaed on ikka kõige tähtsam,“ rääkis Raasiku valla lastekaitsespetsialist Anu Nõlve.

Perekeskuse ruumid on nüüd Aruküla tervisekeskuses, kuid vajavad remonti ja  praegu keskus seal tegutseda ei saa. Raha remondiks taotleti Leaderi viimasest voorust, kuid seekord toetust ei eraldatud.

„Need tööd, mida ise saab teha, oleme teinud – värvinud seinu.  Elektrisüsteeme ja kanalisatsiooni ei saa me paraku aga oma jõududega korda teha,“ selgitas Anu Nõlve ja lisas, et on küsitav, kas selle aasta sees kusagilt raha saabki.

„Suhtleme Raasiku vallavalitsusega, aga vallaeelarve on piiratud, ressursse kõikjale ei jagu. Praegu on prioriteet Pikavere kool korda teha,“ ütles lastekaitsespetsialist.  Ta usub, et koostöös Aruküla kultuuriseltsiga saab perekeskus oma tegevust jätkata nende ruumides ja võimaluse piires läbi viia oma seniseid tegevusi. Sügiseks on plaanitud mitmeid ettevõtmisi, näiteks mitu korda toimunud Gordoni perekooli kursused.

 

Eelmine artikkelKuusalu karjääris on ujumine keelatud
Järgmine artikkelAruküla kirbuturul käis vilgas kauplemine