Aruküla kirbuturul käis vilgas kauplemine

1029

 

Parodeeriti MAIRE AUNASTET.

Rahva soovil toimus pühapäeval, 15. juulil Arukülas suvine kirbuturg. Kuna ilm oli vihmane, tehti turg rahvamajas. Müüjaid oli kohale tulnud 25, ostjaid käis majast läbi alla saja.

Seekord oli kavas meelelahutusprogramm. Aruküla perekeskus tegi kohviku. Musitseeris Sarapiku Kapell ja Ingrid Teino parodeeris Maire Aunastet, kes teeb sel suvel telesarja „Kirbuturu lood“. Alguses oli plaanis, et turul astuvad üles 17 erinevat Maire Aunastet. Kuna turg oli majas sees, astus õhtujuhina üles vaid üks.

„Tegu oli improvisatsiooniga, liikusin ringi, rääkisin mikrofoni, lõin omamoodi puhvri müüjate ja ostjate vahel,“ rääkis Ingrid Teino. Ta tunnistas, et kirbuturg meeldis talle väga ja lõpuks tekkis päristuru efekt, inimesed  müüsid  toodud  asjad ära oluliselt  odavamalt,  kui  alghind ja olid seejuures ülimalt rahul, sest said positiivse kogemuse.

Kehrast Arukülla müüma tulnud Helina Lillsoo kiitis ettevõtmist ja ütles, et oli väga hästi korraldatud: „Maire Aunaste oli nagu päris Maire Aunaste ja lõi mõnusa õhkkonna.“

 

Eelmine artikkelMis saab Aruküla perekeskusest
Järgmine artikkelKuusalu vabatahtlik päästekomando alustab valvetega