Minu Eesti Noorte uueks esimeheks sai KARRI URBAN

4036

Teisipäeval, 27. septembril oli Raasiku valla noorteorganisatsiooni esimehe kandidaatide debatt.


Teisipäeval pärast valimisi: MADLE SIREL, KASPAR AREN, KARRI URBAN ja MARIANNE LOIK. Foto Egle Liiskmann

Aruküla põhikoolis toimunud valimiste peamine põhjus oli eelmise esimehe Kaspar Areni minek sõjaväkke.

Minu Eesti Noorte eelmisel üldkoosolekul esitati uue esimehe kohale kolm kandidaati: Madle Sirel Raasikult, Marianne Loik Härma külast ning Karri Urban Mallavere külast.

Valimistel oli kohal enamus MENi liikmetest ning palju teisi pöidlahoidjaid, teiste seas Aruküla kooli direktor Avo Möls.

Õhtu algas avakõnedega ning seejärel suunduti debati juurde. Peamised teemad olid MENi juuniorid ehk noorimad liikmed, maja Männiku teel ning põhieesmärk – külade omavaheline ühendamine.

Debati käigus tuliseks vaidluseks kandidaatide vahel ei läinud, oldi eelmainituga nõus, lisati ainult omaltpoolt juurde.

Avatud mikrofoni voor tõi saali väikest pinget. Küsimusi esitati palju MENi suure lootuse kohta – maja Männiku teel. Seda katkestas Avo Möls, küsides, millisest enda majast te räägite? Hoone ei ole veel MENile üle antud, Raasiku vald taotleb tühjaks jäänud maja praegu enda omandisse. 

Küsimusele, millise muutuse teeksite MENi esimehena, vastati justkui ühest suust, et tooksime tegevusi ka väikestesse küladesse, sest Raasiku vald ei koosne ainult Arukülast ja Raasikust.

Karri Urbanile tõid võidu selged eesmärgid, reaalsed unistused ning saalisviibijate suur poolehoid. 32st valijast hääletas tema poolt 21. Teisele kohale jäi Madle Sirel 6 ning kolmandale Marianne Loik 5 häälega.

MENi eelmised esimehed Henri Reeder ja Kaspar Aren ütlesid, et on tulemusega igati rahul.

„Üheks kõige suuremaks plussiks Karri juures pean austust teiste inimeste vastu. Suheldes temaga näen ta austust minu vastu,“ lausus Kaspar Aren ning Henri Reeder täiendas: „Kuigi ka vastaskandidaadid olid tugevad, iseloomustas Karrit debatil rahulik, kindlameelne ja muhe olek. Nägin, et ta tunneb end rahva ees nagu kala vees. Õige esimees!’’

Uus esimees on juba usinalt asunud oma tööd tegema. Reedel võttis teda vastu Pikavere lasteaed-algkooli pere, kus koos huvijuhi Helju Kadakasega korraldati lastele mitmesuguseid mänge.

Eelmine artikkelKonflikt seltskonnas
Järgmine artikkelPolitseinik KAISA KAJO: „Ootamatult palju alaealisi liikus öösel ringi.“