MARTIN PLAKK ja UKU TROLLA Balti meistrivõistlustel kolmandad

527
MARTIN PLAKK, ILVARD EERIKSOO ja UKU TROLLA.

Jõhvis toimusid 21. juulil U16 vanuseklassi Balti võistkondlikud meistrivõistlused kergejõustikus. U16 koondisesse ja Balti meistrivõistlustele pääsesid osalema kaks Kuusalu Spordiklubi sportlast – Kuusalu keskkooli õpilane Martin Plakk ja Loksa gümnaasiumi õpilane Uku Trolla.

Kokku võisteldi meistrivõistlustel 17 alal, igal alal kaks tüdrukut ja kaks poissi. Martin Plaki teivashüppe kolmas koht ja Uku Trolla 1500 meetri takistusjooksu kolmas koht aitasid Eesti U16 koondisel võita Balti meistrivõistluste võistkondlik esikoht, seljatati nii Läti kui Leedu.
Martin Plakk treenib Ilvard Eeriksoo käe all, Uku Trolla treener on Aarne Idavain.

Eesti omaealiste koondisesse ja Balti meistrivõistlustele pääsemiseks tuli saavutada Eesti meistrivõistlustel vähemalt teine koht. Eesti parimad kergejõustiklased U14, U16, U18, U20 ja U23 vanuseklassides selgitati juuli keskpaigas Rakvere staadionil, kus Kuusalu Spordiklubi sportlased saavutasid neli poodiumikohta. Uku Trolla sai teise koha 1500 meetri takistusjooksus ning Martin Plakk teivashüppes. Pääsu koondisesse tagas Uku Trollale aeg 5.03,84 ning Martin Plakile 3,90 meetri ületamine. U23 arvestuses tuli Egle Privoi kolmandale kohale nii 400 meetri kui ka 200 meetri jooksus.

Eelmine artikkelRaa­si­ku val­la kaa­sa­va ee­lar­ve sõe­la­le jäid kaks pro­jek­ti
Järgmine artikkelMARE RUS­SAK 80