Lepatriinu lasteaia rühmaruum sai uue ilme

1690

Rõõmurullide rühma laste vanemad aitasid ruumi korda teha.
KATRIN KALLAS ja MEELIKA MÄEORG annavad rühmaruumile viimast lihvi.

Möödunud nädala jooksul tegid lapsevanemad  ja  õpetajad   Lepa­triinu lasteaia Rõõmurullide rühmatoas remonti. Uue värvi said seinad, lagi ja mööbel.

Õpetaja Aini Joost: „Tegu oli lasteaia kõige rohkem korrast ära olnud rühmaruumiga. Eelmisest remondist oli möödas vähemalt 15 aastat ja kollased  seinad vajasid värvi. Kuna Rõõmurullid  on järgmise aasta koolieelikute rühm, siis soovisime, et nad saaksid viimase aasta õppida korras toas. Küsisime, kas lapsevanemad oleks valmis appi tulema ja päris paljud nendest leidsid oma päevaplaanis aega, et mõne tunni abiks olla. Tore, et nad on hakkajad.“

Aini Joost tegi ka värvivaliku ning ruum on nüüd sinistes, rohelistes, valgetes toonides. Mööbel enamjaolt kollane ja roheline. Materjalid hankis lasteaed. Kuna otsustati üle värvida ka väike õue viiv koridor, tõid lapsevanemad selleks ka ise kodust värvi.

Lapsevanemad koostasid graafiku, millal keegi sai kohale tulla ja nii oli nädala jooksul nendest iga päev kolm-neli lasteaias tööhoos.
Lapsevanem Külli Kroon ütles, oli meeleldi nõus appi tulema, et laste olmetingimusi parandada: „Ruumid vajasid hädasti remonti. Lasteaed on teinud head organisatoorset tööd materjalide osas. Igaüks on jõudumööda kaasa aidanud. Mõned laspevanemad on elukutselt ehitusega seotud ning nendest oli suur abi. Tööjaotus oli paigas.“

Rühmaruumi korda tegemiseks andsid panuse lapsevanemad Meelika Mäeorg, Katrin Kallas, Anna Tšurkin, Marek Kobotzev, Jaana Nurmik, Margus Vijard, Sergei Dõmsa, Ayno Rebotunova, Merle Kütt ja Külli Kroon ning õpetajad Liia Vislapuu ja Aini Joost.

Eelmine artikkelAIDI GERDE TUISK jätkab Estonian Cupi liidrina
Järgmine artikkelANDRE SEPA lahkumishüvitisest 5000 eurot Raasiku Lionsitele