Kuusalu võitis korvpallilahingu 86:76

4443

Kuusalu spordikeskuses oli 3. sünnipäeva puhul esmaspäeva, 5. jaanuari õhtul korvpalli- ja muusikasõu.

Spordikeskuse juhataja Kadri Idavain rääkis, et sõu korraldati eelkõige noortele, seetõttu valiti peoajaks esmaspäeva õhtu. Lapsi oli palju, koos täiskasvanutega oli saalis paarsada inimest.

Õhtu viis läbi USA korvpallur Chris Moore, temaga koos võistlesid Dream Teamis James Werts, Derek Winston, Heikki Pukk, Karel Parve, Lauri Pihlap, Meelis Leib, Keijo Suurkivi ja Kristjan Pulma.

Kuusalu All Stars korvpallimeeskonnas olid Imre Triisberg, kes juhendas platsi kõrvalt, ning Indrek Triisberg, Kristjan Prüüs, Kristjan Kamdron, Karel Osila, Rain Vain, Rannel Rampe, Ago Katvel, Lauri Vunk, Tauno Roosimaa ja Jürgen Jalakas.

Vaheaegadel esinesid Lauri Pihlap, James Werts ja Keijo Suurkivi, kes õpetas ka lastele hip-hop tantsu. Peaauhind tõukeratas läks loosiga Dima Baranovile.
Piletiostnute vahel loositi teisigi auhindu, mille panid samuti välja sõu korraldajad – Chris Moore ja tiim. Chris Moo­re pakkus, et võiks teha kuu­sa­lus korv­pallisõu. Kuna tulekul oli spordi­keskuse sünnipäev, otsus­tati seda tänavu tähistada nii­moodi.

Kadri Idavain: „Rahvas oli rahul ja ka Kuusalu korvpallurid kiitsid, et oli huvitav koos mängida meestega, kes muidu on vastasmeeskondades.“

Kohalikud sponsorid Kiiu Soon, Emart, Hinnu Seafarm, Kiiu Metall ja Arco Transport toetasid rahaga, et sõu sai toimuda – maksid kinni Dream Teami esinemise.

Eelmine artikkelPiirkondlike tugiisikute konkursi tulemused selgunud
Järgmine artikkelHarjumaa Muuseumis avati näitus „Elu Kehra tehase korstna all“