Kuusalu valla Laululapse konkursil oli 35 osalejat

1225

Kuusalu valda lähevad Harjumaa laululapse konkursile esindama 8 noor lauljat.

Kuusalu valla Laululapse konkurss toimus neljapäeval, 31. märtsil Kuusalu rahvamajas. Võistlustulle astus kokku 35 laululast.

Züriis olid Kuusalu Kunstide Kooli direktor Kadi Katariina Sarapik, Heli muusikastuudio juhataja ja multiinstrumentalist ning helilooja Heli Kendra ning Salme Kultuurikeskuse peaadministraator, kultuurikeskuse noorteorkestri ja Kaitseliidu Tallinna maleva orkestri dirigent, laulja Kalev Kütaru.

Kõige pisemaid lauljaid, 3-4aastasi oli üks ning tema edasi võistlema ei pääsenud.

Vanuseastmes 5-6aastased oli võistlejaid 12. Maakondlikule võistlusele lähevad Sofia Rutiku ja Elissa Kaarmann, neid mõlemaid juhendab Kolga lasteaia muusikaõpetaja Anu Randmaa.

7-9aastaseid lauljaid oli 9. Ka neist said edasi võistlema Kolga lapsed: Sirli-Marit Sikka, keda õpetab Anu Randmaa, ja Kaisa Vallaots, tema juhendaja on Kaja Viiul.

10-12aastaste lauljate vanuseklassis oli osalejaid 6. Parimad olid Karl Erik Märtson ja Ode Pürg Kuusalu koolist, neid õpetab Niina Esko.

13-15aastaseid lauljaid oli 4. Harjumaa võistlusele läheb Kolgast Hardi Möller, tema õpetaja on Külli-Katri Esken.

16-18aastaste kategoorias oli 2 võistlejat. Valda hakkab esindama Maria Kirtsi, keda juhendab Niina Esko.

Kui žürii tegi kokkuvõtteid, esinesid Ljudmilla Loss-Maibergi tantsulapsed. Paar laulu laulsid laulustuudio Jussike lapsed, neid juhendab Merilin Järve. 

Maakondliku lauluvõistluse Harjumaa Laululaps 2011 eelvoorud toimuvad 15.-16. aprillil Viimsi huvikeskuses.

Eelmine artikkelLöödi meest
Järgmine artikkelArukülas uputab ka sel kevadel