Anija valla Laululapseks pürgis 26 noort

1328

Anija valla Laululaps 2011 võistlus toimus Anija valla kultuurikeskuses.

Laupäeval, 2. aprillil võistlesid lapsed selle aastase Laululapse konkursi Anija valla eelvoorus.

Lauljaid hindas kolmeliikmeline žürii, kuhu kuulusid Viimsi huvikeskuse juhataja Ita-Riina Pedanik, Kose gümnaasiumi huvijuht ja Kose poistekoori dirigent Anne Kruuse ning Arte gümnaasiumi muusikaõpetaja Helina Indrekans.

3-4aastaste vanuserühmas osales neli last, edasi pääsesid  Karoli Kaalo ja Lenna Lii Kuuskla. Mõlemat juhendab õpetaja Heli Karu Heli Laulustuudiost.

5-6aastaste vanuseklassis oli osalejaid viis, maakondlikule lauluvõistlusele lähevad Laureen Ots, keda juhendab Heli Karu, ja Adeele Traagel Lastetare lasteaiast, kelle juhendaja on õpetaja Leili Viirmann.

7-9aastaseid lapsi osales konkursil seitse. Nendest said edasi Heete Kuuskla ja Keijo-Johann Norden Kehra gümnaasiumist. Õpetaja on Heli Karu.

10-12aastaste vanuseklassis oli osalejaid seitse. Edasi lähevad võistlema Diana Leoke-Bosenko ja Liilian Ots. Mõlemad õpivad Kehra gümnaasiumis ning juhendaja on Heli Karu.

13-15aasastest lauljatest osalesid Kehra gümnaasiumi kaks õpilast – Kristi Traagel ja Kenneth Norden. Mõlemad pääsesid edasi, ka neid õpetab Heli Karu.

16-18aastaste vanuseklassis osales ainsana ja läheb valda esindama Taali Kuuskla Kehra gümnaasiumist, tema juhendaja on Riina Riistop.

Eelmine artikkelLöödi meest
Järgmine artikkelArukülas uputab ka sel kevadel