Kuusalu Soojuse tootmisjuhi kohale esitati 55 avaldust

822

Kuusalu Soojus otsib pensionile läinud tehnikadirektori asemele tootmisjuhti.

Kuusalu Soojuse kauaaegne tehnikadirektor Johan Nikkarinen läks hiljuti pensionile. Kuusalu Soojuse nõukogu otsustas muuta koosseisu ning uue tehnikadirektori asemel võtta tööle tootmisjuht. Kuna tehnikadirektor kuulus ka ettevõtte juhatusse, saab tootmisjuhist samuti juhatuse liige.

Kuusalu Soojuse tegevjuht, juhatuse esimees Raul Valgiste ütles, et konkursile esitati 55 avaldust, 52 kandideerijat on mehed ja 3 naised. Kandidaatide keskmine vanus on 41 aastat. Pooled neist töötavad ja pooled on praegu töötud. Kolmandik kandidaatidest on Kuusalu vallast, kuid avaldusi on saadetud ka Tartust, Jõgevamaalt, Jõhvist, Kohilast jm.

Komisjon, kuhu kuuluvad Raul Valgiste, nõukogu liige Kristo Palu, vallavanem Urmas Kirtsi ja abivallavanem Tõnu Ammussaar, valis kandidaatide seast 9, kes on kutsutud sel nädalal vestlusele. Raul Valgiste märkis, et eelistati varasemate tehniliste kogemustega ja lähiümbruse inimesi.

Kulude kokkuhoiu eesmärgil on Kuusalu Soojuses läbi viidud ümberkorraldused. Märtsis tehti töötajatele ettepanek vähendada töötasu 10 protsenti. Jaotati ka ümber töökohustusi, koondati Kolga töödejuhataja, lukksepp-katlakütja ja koristaja. Juurde moodustati katlaoperaatori 4 ametikohta. Operaatorid hakkavad olema vahetustega tööl Kolgas ning ööpäevaringselt jälgima arvutist Kuusalu katlamaja tööd.

Kuusalu Soojus otsis ka katlaoperaatoreid konkursi korras. Avaldusi esitati 14, kõik kandidaadid on kohalikud. Raul Valgiste tõdes, et veel ei ole valikut tehtud, sest kõigepealt tuleb otsustada töökorralduslikult, kas katla­operaatoritele leitakse tööd kogu aastaks või sesoonselt, sest suvel peaksid algama trasside ulatuslikud rekonstrueerimistööd ning siis katlad ei tööta.      

Eelmine artikkelLoksa volikogus taas LARISSA PLEHOVA
Järgmine artikkelKolgaküla kirbuturul oli üle 30 müüja ja 200 ostja