Kuidas on kolimine mõjutanud Anija valla konstaablite tööd?

1328

Vastab Anija valla noorsoopolitseinik MAIGE OJAVEE
„Kehra kesklinnast ära kolimise järel kasvas registreeritavate avalduste arv politseile ehk siis oli märgata kuritegevuse kasvu. Nüüd on olukord natuke stabiilsem. Üldiselt käib inimesi jaoskonnas  harvem kui varem. Kesklinnas astusid inimesed läbi, kui nägid, et politseiauto on jaoskonna ees. Siia ei hakata spetsiaalselt tulema.

Kas jaoskonna leidmisega on raskusi, tuleks Kehra elanike käest küsida. Tundub, et vaikselt on hakatud harjuma ja aru saama. Seda tuleb küll sagedasti ette, et minnakse päästeteenistuse ukse juurde ja küsitakse sealt, kuigi politseijaoskonda on eraldi sissepääs maja küljelt. Teeviit juhatab ka veel endise asukoha juurde vallamaja tagaküljes ega ole ümber tõstetud.

Meie oleme end nüüd uues kohas sisse seadnud. Siinsamas asusime ka 1990ndate aastate lõpus enne, kui kesklinna kolisime. Saun, duširuum ja tualett on väga ilusad. Järgmisel nädalal tuleb veel köögiosas remont, vahetatakse ära põrand. Küttesüsteem  on  alles  tegemisel.  Just rajati maja kõrvale parkimis­plats.“

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kuusalu alevikus
Järgmine artikkelDebatid, rahvapeod, kõnekoosolekud