Kuidas omavalitsused õpetajate päeva puhul pedagooge õnnitlesid

1144

Anija ja Raasiku vallas ning Loksa linnas oli õpetajatele pidu, Kuusalu vallavalitsus viis koolidesse kringlid.

Anija vallavalitsus korraldas esmakordselt õpetajate päeva peo asemel haridus- ja kultuuritöötajate peo.

„Otsustasime, et seekord ei tule tänuüritus ainult koolide ja lasteaedade õpetajatele, vaid ka noorte-, kultuuri- ja spordikeskuse ning raamatukogude personalile, kes samuti laste ja noortega tegelevad,“ rääkis Anija abivallavanem Marge Raja.

Pidulikule koosviibimisele oli kutsutud üle saja inimese ning see toimus Kose vallas asuvas Viikingite Külas.

Raasikul mängiti jalgpalli
Raasiku vallas toimus haridus- ja kutuuritöötajate pidu sel aastal pisut ebaharilikult. Laupäeval korraldati uuel Raasiku jalgpallistaadionil Raasiku ja Aruküla haridus- ning kultuuritöötajate jalgpallivõistlus, Pikavere omad esinesid meedikutena.

„Tahtsime siduda seekordse õpetajate päeva millegi uuega Raasiku vallas. Jalgpallistaadion sobis hästi,“ rääkis ettevõtmise eestvedaja Garina Toomingas.

Pärast võistlust oli pidu Raasiku põhikooli aulas. Vallavalitsus jagas tänukirju koos meenega. Tänati 22 inimest ja ettevõtet.

Juhan Trump sai tänukirja ja meene loomingu eest laulude kogumiku „Hooli ja hoia” ja etenduse „Raasiku” kirjutamise eest, Mai Erbe ja Henri Reeder raamatu „Aruküla lugu 1291-2011” kirjutamise eest, Erik Tammsoo suusatamise, rattakrossi võistluste ja jalgratta rahvaspordiürituse läbiviimise eest,    Helle Vaga parima naisnäitleja tiitli võitmise ning Harju maakaitsepäeva läbiviimise eest, Priit Tammeraid Aruküla lasteaia toetamise eest, Andrus Siimon aasta dirigendi tiitli võitmise eest, Kertu Vana noorte arvestuses parima loodusfoto tiitli võitmise eest, Tarmo Tammsaar Aruküla lasteaia õppe- ja mängukeskkonna parandamise eest, Margit Eerik „Birkenruh episood. Kurb armastuslugu” projekti juhtimise eest, Tõnu Suurkuusk ja Andres Kallaste õuesõppe paviljoni ehitamise eest, Ülo Udumäe fotograafide suvelaagri parima foto tiitli võitmise eest, Andrei Korol eduka jalgpallihooaja eest, Arti Sepp kultuuriürituste toetamise eest, Garina Toomingas haridus- ja kultuuritöötajate päeva läbiviimise eest, Olavi Liivandi abi eest Raasiku põhikoolile, Priit Tamm noortespordi ja kultuuriürituste toetamise eest, Are Kaurit motokrossi võistluse läbiviimise ja Maiu Plumer lasteaiarühma avamise eest.
Ettevõtetest said tänu osaliseks OÜ Unibox ja Falkonett Metall OÜ noortespordi toetamise eest.

Loksa õpetajad viidi ujuma
Loksa lasteaia, muusikakooli ja gümnaasiumi pedagoogidel oli koos Loksa linnavalitsuse ja kultuurikeskuse esindajatega pidu Loksa ujulas. Loksa linnavalitsus andis tänukirjad Annely Villile, Eha Žmenjale ja Riina Paartalule. Samuti anti üle tänukirjad Loksa kooli vilistlaste peo korraldustiimile.

Õpetajatele korraldati erinevaid ujumisvõistlusi, sai ka omaks lõbuks ujuda.

Kuusalu valla pedagoogidele kingiti kringlid
Kuusalu vallavalitsus saatis nagu eelnevatel aastatelgi koolidesse ja lasteaedadesse kringlid. Valla juhid viisid kringlid kohale ja õnnitlesid pedagooge.

Eelmine artikkelTulekahju kahtlus Sireli tänava majas
Järgmine artikkelKehras on esimene energiasäästlik kortermaja