Kõnnu kaugtöökeskus avatud

1256

Praegu on kaugtöökeskuses kaks kindlat töötajat.


Avamisel kõnelesid HENN PÄRN ja KADRI SEEDER.

Kõnnu külamaja kaugtöökeskuse ruum oli neljapäeval rahvast täis. Paljud tulijad tõid kaasa oma küpsetatud sööke. Peagi avati šampusepudelid ning kaugtöökeskus kuulutati avatuks.

„Vallavolikogu ja -valitsuse nimel õnnitlen inimesi, kes on julgenud muuta väljakujunenud stereotüüpe. See on oluline muutus ühiskonnas, kui inimesed hakkavad teadvustama, et tänapäeva infotehnoloogilised vahendid võimaldavad kus tahes tööd teha. Minu nägemus on, et Kuusalu vallas võiks tekkida õige mitu kaugtöökeskust. Oluline on, et siin saavad eri kultuuride ja erialade inimesed suhelda,” ütles Kuusalu vallavolikogu liige Henn Pärn.

Praegu töötavad Kõnnu kaugtöökeskuses MTÜ Lahemaa Kaugtöö- ja Koolituskeskused juhatuse liige Kadri Seeder ning eraettevõtja Aive Niilo.

„Üks naine läheb lapsehoolduspuhkuselt tagasi tööle ja räägib praegu tööandjaga läbi, et mõned päevad nädalas siin töötada,” ütles Kadri Seeder.

„Kodus on tihti raske keskenduda, eriti kui on lapsed. Siin on hea tööd teha ja suhelda. Hea on ka teada, et tehnika toimib ja selle eest hoolitsetakse,” rääkis Kadri Seeder kaugtöökeskuse plussidest.

Kaugtöökeskust ei pea kasutama viiel päeval nädalas, vaid siis, kui seda vaja on. Tasuma peab vastavalt seal töötatud ajale.

Eelmine artikkelMaastikupõleng Järsi külas
Järgmine artikkelKuusalus etendus esmakordselt lühinäidend pühak Lauritsast