Kehras tuleb rannapidu

957

Anija valla kultuurikeskusesse tuuakse rannapeoks 30 tonni liiva.

Reedel, 15. aprillil, tuleb Anija valla kultuurikeskuse saalis rannapidu „SandStorm“, kus põrand kaetakse liivaga ja peolised on oodatud kerges suvises riietuses. Peo korraldavad Kehra sotsiaalkeskuse juhataja Mariann Markna ja Kanal 11 toimetaja, Kehra elanik Lauri Reinsaar.

Idee said nad Kärde baarist Jõgevalt, kus tehakse sarnast rannapidu igal aastal.

Peo jaoks saadakse OÜlt Kiiu Soon 30 tonni liiva. See viiakse saali väiksemate masinate – ATVde ja inimkäte abil. Põrandale on peo puhuks tehtud eraldi PVC põrandakate. Liiv soojendatakse suurte diiselpuhuritega ja pärast pidu viiakse see Kehra ujumiskohta staadioni juures.

Korraldaja Lauri Reinsaar räägib, et hakkas pidu planeerima märtsis. Esialgu arvestati umbes saja peolisega. Külmad ilmad panid kõhklema, kas inimesed ikka tulevad rannapeole kerges riietuses. Praegu tundub Lauri Reinsaarele, et kartus oli asjata, sest internetiportaali Facebook kaudu on tulekust teada andnud üle saja inimese ning korraldaja sõnul on tulekust märku andnud mitmed teisedki ning on lootust, et peole saabub koguni 150-200 inimest, kultuurikeskuse saali palju rohkem rahvast ei mahugi.

Eelmine artikkelKehra linnas löödi meest
Järgmine artikkelTeeme Ära 2011 talgupäev on laupäeval, 7. mail