Võtke osa südamenädala üritustest

812

Anija valla spordikeskuses on südamenädala ettevõtmisi nädala jagu, Kuusalus tuleb sportlik pühapäev, Arukülas keskealiste tervise teabepäev.

Harju maavalitsus sai rahvusvahelise südamenädala „Sinu sammud loevad“ ettevõtmiste läbiviimiseks toetust Euroopa Sotsiaalfondist. Omavalitsused said taotleda raha üritusteks, et väärtustada sportlikke eluviise , pöörata tähelepanu tervise edendamisele ja korraldada käimispäevi.

Kõige ulatuslikumalt tähistatakse südamenädalat Anija valla spordikeskuses – 17.-23. aprillini. Kõik treeningud ja tegevused on tasuta. Projekti raames osteti ka 13 paari käimiskeppe, hiljem saab neid spordikeskusest laenutada. Kõik osalema kutsutud treenerid on seotud Anija vallaga. Nädal lõpeb traditsioonilise jüriööjooksuga, selle korraldamist toetatakse ka Anija valla eelarvest.

Kuusalu spordikeskuses on pühapäeval, 17. aprillil kogupere treeningud, samuti tasu­ta. Neid on kutsutud läbi viima treenerid kaugemalt. Et emad saaksid osaleda, on 4-10aastastele lastele lastehoid. Suuremad lapsed võiksid vanematega kaasa teha.

Raasiku vallas tuleb laupäeval, 16. aprillil keskealiste tervise teabepäev, mida korraldavad Aruküla Kultuuriselts koostöös ambulatooriumiga. Selleks ettevõtmiseks ei ole toetusrahasid küsitud. Veresuhkrut, kolesterooli ja vererõhku mõõdetakse tasuta, silmakontrolli tehakse soodushinnaga.

Eelmine artikkelKehra linnas löödi meest
Järgmine artikkelTeeme Ära 2011 talgupäev on laupäeval, 7. mail