Kehras käib koos Murelapse tugigrupp

735

Kehra päevakeskus kutsus kokku lapsevanemad, kellel on puuetega või õpiraskustega lapsed.

Kehra päevakeskuse tugiteenuste spetsialist Anu Kirsman ütleb, et lapsevanemate huvi on olnud suur ning esimestest kokkusaamistest on olnud näha, et tugigrupi järele oli vajadus: „Koguneme kord kuus reede õhtul. Kolmandat korda kohtume 5. aprilli õhtul kell kuus. Sain vallamajast lapsevanemate kontaktid, aga tulla võivad Kehrast ja kogu ümbruskonnast ka need, keda me ise kutsuda ei osanud, kuid tunnevad, et vajaksid nõu või tahavad oma oskusi ning kogemusi teistega jagada“.

Esimesel koosolekul räägiti, mis teemadel tahetaks abi või koolitust, teisel osalesid abivallavanem Marge Raja ja sotsiaaltöö spetsialist Airi Hõrrak. Aprilli alguses toimuvale kokkusaamisele on kutsutud Kehra ja Alavere kooli juhid ning ka vallavalitsuse esindajad – räägitakse hariduse teemadel ning probleemsete laste õppimisvõimalustest, kuna mitmel murelapsel algab tuleval sügisel koolitee.

Anu Kirsman: „Ootame kõiki lapsevanemaid, kes tunnevad, et neil on mure oma lapse pärast. Alati võib oma probleemiga tulla või helistada Kehra päevakeskusesse. Proovime aidata või edasi suunata spetsialisti juurde. Murelapse tugigrupi kokkusaamisel toimub väga aktiivne infovahetus – probleemid saavad tihtipeale lahenduse just teiste kogemuste kaudu.“

Eelmine artikkelRaasikul põles autokong
Järgmine artikkelRaasiku seminaril kõneleti tuulikutest, päikesepaneelidest, õhksoojuspumbast