Kehra Snaipers osaleb taas harrastajate hokiliigas

1668

HK Kehra Snaipers jäähokimeeskond on Tallinna lahtistel harrastajate hokiliiga meistrivõistlustel 6. kohal.
Tänavune jäähokihooaeg algas 20. oktoobril ning kestab aprillikuuni. Harrastajate liigas osaleb 13 meeskonda. Esimeses ringis mängivad kõik omavahel läbi, seejärel jätkavad 6 tugevamat I grupis, ülejäänud 7 meeskonda II grupis. Mõlemas grupis mängivad kõik meeskonnad omavahel veel kaks ringi.
16 hooaega on liigas osalenud hokiklubi Kehra Snaipers. Üles on antud 30 mängijat, meeskonna treener on Janek Hin. Sel hooajal on Snaipers pidanud neli mängu. Avavoorus 22. oktoobril alistati 7:0 HK Kurase Hülged. Kaks väravat lõid Janek Hin ja Rain Lillsoo, ühe Reimo Vilberg, Jaak Kuuse ja Aivar Urva.
Teises voorus oli Kehra meeskond vaba, kolmandas mängiti 2:2 viiki HC Total Tallinnaga. Snaipersist tegid skoori Mait Liblikmann ja Janek Hin. 4. voorus andis Snaipers 0:5 loobumisvõidu HC Tiigrid Tallinnale. Snaipersi mängija Jaak Kuuse põhjendas seda, et keskmise vanuse poolest ühe vanema meeskonnana pole Snaipersil huvitav mängida endast tunduvalt kiiremate ja tehnilisemate noortega. 5. voorus jäi Kehra meeskond 1:2 alla HC Dragonsile. Snaipersi kasuks lõik värava Mait Liblikmann. Kehra Snaipers on 1 võidu, 1 viigi ja 2 kaotusega 3 punktiga 6. kohal.

Eelmine artikkelKuusalu perearst OLGA KALDA jääb pensionile
Järgmine artikkelKehra käsipallipoisid tulid Eesti karikavõitjaks