Kehra käsipallipoisid tulid Eesti karikavõitjaks

1878

Reedest pühapäevani, 14.-16. novembrini Põlvas toimunud Eesti karikavõistlustel käsipallis võitis D-klassis esikoha HC Kehra Viljandi   ja   Põlva   Spordikoolide   ees.
Võistlustel osales 8 võistkonda, kuhu kuulusid 2002. aastal ja hiljem sündinud poisid. Kõik meeskonnad mängisid üks kord omavahel läbi. HC Kehra võistkond alistas kõik vastased ning võttis võidu täiseduga. Põlva SK alistati 27:15, Viljandi SK 17:10, SK Tapa 26:12, Valga Käval 32:9, HC Viimsi 27:8, HC Tallas 25:12 ja HC Tallinn 29:5.
Turniiri parimaks väravavahiks nimetati Vitali Semenkov ja parimaks mängijaks Sergio-Silver Kreegimaa HC Kehrast. Võistkonna parimaks valiti Sigmar Sermann. Peale nende kuulusid võidukasse meeskonda veel Karl-Johannes Kask, Martin Roosmann, Martin Koitjärv, Nikita Makovei, Keijo-Johann Norden, Markus Vainola, Marko Maurer, Radislav Krutitsenko, Naatan Pikkel, Pavel Semenkov Sten-Marek Selberg ja Jaan Viirmann.
Poiste treener Indrek Lillsoo ütles, et noorte seas pole Kehra käsipallurid enam päris kaua tiitlivõistlusi võitnud.
„Nüüd on paljud poisid omandanud käsipallis väga hea taseme ning treeneril on lihtsam, kuna häid mängijaid on päris palju. Meie eesmärk oli karikavõistlused võita. Et võit tuli nii kindlalt, oli ka treenerile üllatus,“ sõnas ta.
Teine oluline võistlus sel hoo­ajal on Eesti meistrivõistlused, mille esimene etapp on veebruaris ning teine maikuus Kehras.
Poiste B-klassis jagati 8 võistkonda kahte alagruppi. A-alagrupis kaotas HC Kehra Põlva Spordikoolile 12:38 ja Valga Kävalile 21:22 ning sai HC Viimsi üle võidu 18:14 ja sai alagrupis 3. koha. B-alagrupis kaotas Aruküla Spordiklubi HC Tallasele 14:30 ja Viljandi Spordikoolile 10:32, kuid võitis Tapa Spordikooli 22:18 ja sai alagrupis 3. koha. B-finaali poolfinaalis alistas Kehra Tapa 16:13 ja Aruküla Viimsi 19:17 ning 5.-6. koha mängu HC Kehra ja Aruküla SK vahel võitis Kehra 26:16. Esikoha võitis Põlva SK Viljandi ja Tallase ees.
Turniiri parimaks väravavahiks valiti Rainer Seermann, kes oli ühtlasi ka Kehra meeskonna parim mängija. Aruküla parimaks mängumeheks nimetati Timo Raukas.

Eelmine artikkelKehra Snaipers osaleb taas harrastajate hokiliigas
Järgmine artikkelAnija vallas taas beebipeod