Kehra bänd Juice Abuse esines Tapperi laval

973

Eelmisel reedel mängis noortebänd ühes Eesti tuntuimas rokiklubis.

Juice Abuse’i kuuluvad kolm Kehra noort. Kehra gümnaasiumi 12. klassi õpilane Tõnis Pill mängib trumme, tema klassiõde Kleer Keret Tali basskitarri ja Tallinna inglise kolledži 11. klassis õppiv Madis Kuuse kitarri. Bändi panid nad kokku 2010. aasta aprillis, et esineda Kehra gümnaasiumi üritusel Vaba Mikker, kus saavad üles astuda kõik soovijad. Sealt arenes mõte jätkata bändi tegemist.

 „Alguses tegime kavereid ehk teiste bändide repertuaari töötlusi, seejärel hakkasime ise lugusid looma. Sõnad kirjutab meie kitarrist Madis Kuuse, muusika on ühislooming. Harjutamas käime Kehra kunstidekooli keldris. Vallavalitsus võimaldab kasutada sealseid ruume bändiproovide jaoks,“ rääkis Tõnis Pill.

Eelmisel reedel avanes seni vaid kohalikel üritustel esinenud bändil ootamatu võimalus astuda üles suurel laval. Pealinna rokiklubis Tapper tähistas Metal Travel Agency sünnipäeva. Metal Travel Agency eesmärk on pakkuda raskema muusika austajaile võimalust käia ühiselt välismaal kontsertidel.

Tõnis Pill rääkis Sõnumitoojale, et kutse esineda Tapperis tuli neile tõelise üllatusena: „Olin neljapäeval koolis, kui helistas sõber Indrek Agar ja küsis, kas tahame reedel esineda. Üks kahest üles astuma pidanud bändist langes ära. Loomulikult olime nõus. Sellist võimalust ei saa ju kasutamata jätta. Rääkisin teistega läbi ja kohe pärast kooli saime kokku, et teha proovi. Me ei olnud päris kaua harjutanud ja pidime terve õhtu intensiivselt töötama, et saaksime reedel lavale minna. Pikk proovipäev tasus end ära ja esinemine oli super.“

Juice Abuse’le lisaks astus Tapperis üles teine bänd – Reckless. 

 „Meie muusika on hoopis teistsugune. Nemad teevad sellist vanakooli rasket muusikat. Meie muusikažanrit on ´keeruline määratleda, aga seda võiks nimetada alternatiivrokiks. Tapperis oli selline „karvaste“ üritus ja meie muusika oli niisugusel kontserdil natuke ebatavaline, aga meid võeti kenasti vastu.
Rahvast oli palju ja tundus, et läksime hästi peale,“ jutustas Tõnis Pill.

Edasiste plaanide kohta ütles Tõnis Pill, et tahaks valmis saada plaaditäie lugusid.

„Peame uued lood käsile võtma. Praegu ei teagi täpselt, kus ja millal järgmisena esineme, aga arvata võib, et Sohvikus astume lähiajal üles.“

Eelmine artikkelMobiiltelefoni vargus
Järgmine artikkelVALDO PRAUST on Anija valla aukodanik