Kas Kehra tankla kütus on puhas

2081

Omaniku kinnitusel on neil vastavussertifikaat.

OÜ Mirtezorile kuuluva Kehra tankla pahane klient pöördus internetis inimeste poole üleskutsega teavitada teda autode riketest, mis on tingitud sellest tanklast ostetud ebakvaliteetsest kütusest. Kehva diiselkütuse tõttu oli väidetavalt läinud katki neli pihustit. Paar nädalat enne vahejuhtumit oli autoomanik tankinud masinat Kehra bensiinijaamas.

Üleskutse leidis aktiivset vastukaja. Kommenteerijate seas leidus neid, kes väitsid, et nendegi sõidukid on lakanud Kehra tanklast ostetud ebakvaliteetse kütuse tõttu töötamast, aga ka teisi, kes kirjutasid, et kasutavad tankla kütust aastaid, seni pole probleeme olnud. Mõned kirjutasid, et varem oli tanklas kütuse kvaliteediga probleeme, kuid viimastel aastatel mitte.

OÜ Mirtezor omaniku Marite Rebrova sõnul on kütus puhas ega saanud põhjustada kliendi autol riket: „Meil on vastavussertifikaat. Möödunud nädalal käidi kontrollimas, meie kütus vastab normidele. Seda kasutavad autodes lisaks eraisikutele Anija vallavalitsus, Kehra kiirabi, OÜ Velko AV, probleeme ei ole olnud.“

Anija abivallavanem Urmo Sitsi kinnitas, et vallavalitsuse autodes kasutatakse OÜ Mirtezori kütust ning avaldas arvamust, et enam ei ole Kehrast tangitav kütus ebakvaliteetsem kui mujal.

Eelmine artikkelKuusalu koolile TV 10 Olümpiastardi Harju finaali 2. koht
Järgmine artikkelArukülas avati endise vallavanema TOIVO VEENRE mälestuspink