JUHAN TRUMP Arukülast andis välja esimese plaadi

1041

Plaadil on JUHAN TRUMBI 21 lastelaulu läbi aegade.

Arukülas elav helilooja Juhan Trump sai valmis oma esimese plaadi, kus on tema loodud lastelaulud. Plaadi andis ta välja pereettevõtte OÜ Trumbi Muusika alt. Plaadi tegemisest rääkis Juhan Trump Sõnumitoojas aasta tagasi, kui ilmus tema laulik.

„Nagu tookord intervjuus toonitasin, on selle plaadi väljaandmine minu elu suurim ettevõtmine, kuna astun esmakordselt laia avalikkuse ette. Sõnumitooja piirkond pisut tunneb mind, kuid ülejäänud Eestimaa mitte. Loodan plaadile heatahtlikku vastuvõttu,“ sõnas ta.

Plaadi tegemisel on kaasa löönud paljud laululapsed, juhendajad ja muusikud. Juhan Trumbi sõnul on see paljuski seotud ka Arukülaga. Ida-Harju Koostöökoja esimees Tiina Sergo õpetas, kust ja kuidas plaadi tegemiseks raha küsida. Teiste seas laulavad Aruküla lapsed Külli Oviri juhendamisel.

Saatebändis mängivad Aruküla huvialakeskuse Pääsulind õpetaja Kaido Kodumäe ja vilistlane Janno Trump. Soolopille mängivad õpetajad Joel Ots, Katrin  Hõlpus, Ljudmilla Melnik ning vilistlased Otto-Karl Vendt ja Liis-Marii Vendt. Lapsevanem Karin Sepp aitas leida sponsorfirma.

Plaat läheb müüki kõikidesse muusikapoodidesse, suurematesse supermarketite ning raamatupoe kettidesse. Toetasid Leader-programm, Eesti Kultuurkapitali Harjumaa ekspert­grupp, Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Kontuur Leo Burnett, Digibox OÜ ja Lauri Leppik.