HC Kehra sai käsipallimeistrivõistlustel teise võidu

1213

Eesti käsipallimeistrivõistluste teises voorus alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper meistrivõistlustel debütandi HC Tallase, keda treenib endine Kehra peatreener Jüri Lepp. Kehra oli pealinna meeskonnast üle 28:20 (18:10). Dmytro Jankovsky viskas 6, Antti Rogenbaum ja Kaspar Lees kumbki 4 väravat.
Meistrivõistluste liidrid on Kehra ja Viimsi 4 punktiga, Viljandil ja ühe mängu pidanud Põlva Servitil on 2 punkti ning Tallas, Aruküla ja Tapa on punktita.
Kolmandas voorus kohtub Kehra meeskond tiitlikaitsja Põlva Servitiga. Mäng on kolmapäeval, 21. septembril Kehras. Postimees.ee teeb mängust videoülekande. Kuna kaks esimest mängu on Kehra meeskonna jaoks olnud lihtsad, peaks peatreener Indrek Lillsoo arvates just see mäng näitama, millises vormis Kehra meeskond hooaja alguses on.
Aruküla SK, kes esimese mängu kaotas, teises voorus oli vaba, võõrustab teisipäeva l Tapa meeskonda. Treeneri Toivo Järve sõnul meeskond alles harjub rohkete koosseisumuudatustega: „Treeningutel on palju B-klassi meistreid, neist tuleb luua uus tugev põlvkond. Õnneks on kõrval põhiviisiku jagu täiskasvanud mehi.“
Esiliiga esimeses mängus alistas HC Kehra/Primend kolmapäeval, 14. septembril kodusaalis 30:27 (14:13) Oskari. Kehra resultatiivseim oli Mikita Jermaševitš 13 väravaga.
Esiliigas osaleb tänavu 9 meeskonda mulluse 10 asemel. SK Tapa 2 loobus, meistriliigasse lahkus HC Tallinn/Tallinna Spordikool, meistriliigast tuli esiliigasse Audentese SK. Algul peetakse kaheringiline kohalesõitudega turniir, seejärel selgitavad neli paremat meeskonda finaalturniiril võitja.
Kehra/Primendi uus peatreener on esindusmeeskonna mängija Kaupo Liiva, kes on tiimis läbi viinud noorenduskuuri: „Meil on 14-18aastased noormehed ning vanemad mängijad, kes korralikult treenivad ja annavad endast maksimaalse. Mingit kohta pole me eesmärgiks seadnud, kuid hooaja lõpus tahaksin näha arengut. Teeme selleks neli korda nädalas trenni, et paremaks saada.“
Kehra/Primendi järgmine mäng esiliigas on 5. oktoobril HC Viimsi vastu.

Eelmine artikkelAnija ja Aegviidu valla ühinemisläbirääkimised
Järgmine artikkelRaasiku vallavalitsuse ettepanek – võimaldada lastele tasuta rongisõit