HC Kehra käsipalli- meeskonda lahutab Eesti MV finaalist üks võit

840

Eesti käsipallimeistrivõistluste kolme võiduni peetavas poolfinaalis juhib HC Kehra/Horizon Pulp & Paper Viimsi/Tööriistamarketit 2:0.
Esimeses poolfinaalmängus, mis toimus neljapäeval, 17. aprillil Kehras, alistas kodumeeskond Viimsi võistkonna 32:22 (16:9).

Külalised läksid kohtumise alguses küll 3:1 juhtima, kuid seejärel tegid võõrustajad 7:0 vahespurdi ning vastast endale enam ohtlikult lähedale ei lubanud. HC Kehra/Horizon Pulp & Paperi peatreeneri Jüri Lepa arvates andis kogu meeskond endast maksimumi: „Olime kohtumiseks hästi valmistunud, ent mäng oli kaugel ideaalsest. Seekord sujus meil kõik hästi ja otsustasime võitja saatuse juba esimesel poolajal.“

Viimsi/Tööriistamarketi juhendaja Ain Pinnoneni meelest jäi võistkond hätta realiseerimisega: „Kehral töötas kaitse hästi ning väravasuul oli Mikola Naum tasemel.“

Kehralaste resultatiivseimad olid Jürgen Rooba ja Marko Slastinovski 8 väravaga.

Teine poolfinaalmäng toimus esmaspäeval, 21. aprillil Viimsis ning lõppes Kehra meeskonna võiduga 36:29 (18:10).

Kohe algul läks Kehra juhtima 7:0 ning eduseisu enam käest ei andnud. Teisel poolajal kasvas vahe korraks ka 12 väravale, kuid lõpuks kahanes taas.

Kehra meeskonna suurimad väravakütid olid Jürgen Rooba 8, Indrek Napsep 7 ning Viktor Skyrpak ja Marko Slastinovski 6 väravaga.
Viimsi meeskonna kapten Tarmo Ulla kiitis pärast mängu taas Kehra väravavahti Mikola Naumi, kes tõrjus väga ohtlikke palle. Ta lisas, et mängu saatus oli otsustatud esimese kümne minutiga, ülejäänud mäng oli võrdne.

Suurema osa mängust Kehra väravat kaitsnud Mikola Naum ütles, et valmistus poolfinaalideks tugevalt. Kuna Kehra võistkonna mitu raudtala on vigastuste tõttu rivist väljas, pidas ta juba poolfinaalmänge väga tähtsateks ning soovis väga võita.

Kehra ja Viimsi meeskondade kolmas mäng Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias toimub sel kolmapäeval Kehras.