Raasiku FC Joker 1993 avas võiduarve

726

Raasiku FC Joker 1993 teenis avavoorust saadud viigi kõrvale esimese võidu, kodustaadionil alistati  Türi JK Ganvix.
Mängu  ainukene värav sündis 41. minutil, kui nurgalöögist pääses löögile Jokeri poolkaitsja Kuldar Võsar, kes suunas tugeva pealöögi täpselt paremasse ristnurka.

Teine poolaeg kuulus täielikult väljakuperemeestele – peaaegu iga teine rünnak oli ohtlik ning võinuks lõppeda väravaga. Hea võimalus eduseisu suurendada tekkis Janar Pragil, kes sai küll äärelt tulnud söödu oma kontrolli alla, kuid löök ebaõnnestus. Kolm korda tabas Türi Ganvixi väravaraame ka Rene Lill, kuid  skoor  püsis  endiselt 1:0 peal.

Eelmisel nädalal FC Joker 1993 punktilisa ei teeninud, koduväljakul jäädi 0:1 alla Jõgeva SK Noorus-96 võistkonnale. Mäng algas ettevaatlikult, 15. mänguminuti jooksul kumbki meeskond väravavõimalusi ei tekitanud. Kohtumise ainus värav sündis 22. mänguminutil.

Korra õnnestus ka Raasikul pall võrku toimetada, kuid paraku meeskonna kapteni Marko Nahkori käe abil. Teisel poolajal tekkis Jokeril veel väravavõimalusi, kuid Jõgeva väravavaht suutis oma värava puhtana hoida.  Mängu lõpufaasis tekkinud rüseluse tagajärjel pidi kohtunik väljakult eemaldama Jokeri poolkaitsja Ergo Teino, kes sai lühikese aja jooksul kaks kollast hoiatuskaarti. Järgmisena võõrustab FC Joker 26. aprillil Luunja jalgpalli­klubi.

Eelmine artikkelJuminda poolsaare külad palusid Lahemaa küsimuses ministrilt abi
Järgmine artikkelKuusalu pastoraadi taastamise annetuste kohta info.