HC Kehra D-klassi poisid tulid Eesti meistriks

5234
Tänavused Eesti meistrid: ees keskel STEN-MARK SELBERG, teises reas NAATAN PIKKEL, KEIJO-JOHANN NORDEN, PAVEL SEMENKOV, MARTIN KOITJÄRV, MARTIN ROOSMANN, VITALI SEMENKOV, tagumises reas MARKUS VAINOLA, KARL JOHANNES KASK, SIGMAR SEERMANN, treener INDREK LILLSOO, JAAN VIIRMANN, NIKITA MAKOVEI ja SERGIO-SILVER KREEGIMAA.

Nädalavahetusel Kehras lõppenud Eesti D-klassi (2002. aastal sündinud ja nooremad) poiste käsipallimeistrivõistlused võitis ülekaalukalt HC Kehra võistkond.
Võistlused toimusid kahes etapis. Esimene etapp oli 20.-22. veebruarini Viimsis, teine 15.-17. maini Kehras. HC Kehra esimene võistkond alistas mõlemal etapil veenva ülekaaluga kõik vastased ning tuli täiseduga, 32 punktiga Eesti meistriks. Hõbemedalile tuli 25 punktiga Põlva SK, pronksile Viljandi SK 24 punktiga. HC Kehra II sai 9 meeskonna konkurentsis 8. koha.
Eesti tänavuses meistermeeskonnas mängisid Vitali Semenkov, Naatan Pikkel, Sergio-Silver Kreegimaa, Martin Koitjärv, Keijo-Johann Norden, Sigmar Seermann, Pavel Semenkov, Nikita Makovei, Sten-Mark Selberg, Martin Roosmann, Markus Vainola, Jaan Viirmann ja Karl Johannes Kask. Treener on Indrek Lillsoo.
Sigmar Seermann nimetati meistrivõistluste parimaks mängijaks ning Vitali Semenkov parimaks väravavahiks. Meistermeeskonna parimaks mängijaks nimetati Sergio-Silver Kreegimaa.
Sama võistkond on tulnud ka Eesti karikavõitjaks ning said hiljaaegu Peterburis toimunud rahvusvahelisel turniiril 3. koha. Treener nimetas meeskonna tugevuseks ühtlast koosseisu.
„Mängijad on väga võrdsed, pole ühte-kahte liidrit ja see teeb vastastele nende vastu mängimise raskeks, nende vastu on keeruline „rohtu“ leida. Treeneril on nendega lihtne tööd teha,“ rääkis Indrek Lillsoo.
Ta avaldas lootust, et poistel jätkub jaksu ja tahtmist jõuda esindusmeeskonda ja ka kaugemale: „Kui poisid mängisid pühapäeval finaalis Põlva vastu, olid kohal ka samal õhtul toimunud meeste meistrivõistluste finaali meeskonnad ning elasid poistele kaasa.“
HC Kehra II võistkonnas mängisid 2003.-2004. sündinud poisid, kelle vanusele meistrivõistlusi ei ole. Nende treener on Kaupo Liiva. Meeskonna parimaks mängijaks meistrivõistlustel nimetati Kristjan Luuk.

Eelmine artikkelRaasiku kooli renoveerimisprojekt peaks valmima suvel
Järgmine artikkelREELIKA LOOTUS Kuusalust avaldas põneva naisteka „Jälitatav“