Harjumaa aasta tegijate kandidaadid

1339

Kandidaate on 84, neist Anija vallast 11, Raasiku vallast 6, Kuusalu vallast 1.

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus avalikustas oma kodulehel Harjumaa   aasta   tegijate   konkursi  kandidaadid,  keda  on  kokku 84.
Anija vallast on esitatud kandidaate kuues kategoorias, Raasiku vallast viies, Kuusalu vallast ühes. Loksalt kandidaate ei ole.
Harjumaa aasta ettevõtteks 2016 on pakutud 9 ettevõtet, nende seas Anija vallast osaühing Tüdrukud. Kandideerivatel ettevõtetel peab olema töötajaid üle kümne, vastutustundlik ja keskkonnateadlik ning orienteeritud koostööle kohalike ettevõtjate ja kogukondadega.
Maakonna aasta väikeettevõtte tiitlile on esitatud 11 firmat, neist Kuusalu vallast Puhas Eesti Loodus OÜ – Sõsar, Raasiku vallast Alleks Ehituse AS, Anija vallast OÜ Kurik.
Harju aasta teo tunnustusele kandideerivad 15 ettevõtmist. Anija vallast on nominente esitatud 3: kogukondliku koostöö kiirendi Anija Lüliti, palkmaja ehitamine Alavere lasteaia Mõmmila õuealale ja Kehra kooli õueala uus kujundus. Raasiku vallast  on kandidaatide seas Aruküla hommikujooksude sari ning õhtujooks.
Aasta toetaja tiitlile konkureerivad 7 kandidaati, Anija vallast MTÜ Kehra Kooli Vilistlased ja Raasiku vallast Aave Transport OÜ.
Harjumaa aasta kodanikeühenduse tunnustusele on kandidaate 13, neist Anija vallast maadlusklubi Anija ja HC Kehra Fännklubi, Raasiku vallast MTÜ Pikavere Mõis. Aegviidu vallast on esitatud Aegviidu Spordiklubi.
Kõige rohkem kandidaate on esitatud aasta sädeinimese tiitlile. Anija vallast on kandidaatide seas Kaisa Tamkivi, Anna ja Andrus Nilisk ning Mikael Parman, Raasiku vallast Alice Suurkuusk ja Juta Asuja, Jõelähtme vallast Jaanus Hiis ja Silja Tiirmann.
Harju aasta küla 4 nominendi hulgas on Ruu küla Jõelähtme vallast.
Tiitlisaajad kuulutatakse välja 24.    novembril    Kolgaküla    rahvamajas,   kus   toimub   tunnustus­üritus.  Aasta  tegijate  tänavust konkurssi toetavad EAS, Euroopa Regionaalarengu Fond, Kodaniku­ühiskonna Sihtkapital, Harju maavalitsus ja Kuusalu vallavalitsus.

Eelmine artikkelAruküla mõisas uued uksed
Järgmine artikkelKehra kool võitis fantaasiamasina ehitamise võistluse