Härmakosu võitis Anija valla külade karaokevõistluse

3157

Laupäeval toimus Voose rahvamajas valla külade karaokevõistlus „Naabrist parem 2010“.


Žüriiliikmed ELMAR LIITMAA, KIRSTI TIMMER ja JAAGUP KREEM.

Võistlus sai alguse eelmisel aastal, mil seda korraldas Alavere Külaarendamise Selts. Tookord tuli võitjaks Voose küla. Seetõttu korraldasid Voose rahvamaja juhataja Anna Nilisk ja MTÜ Voose Külaselts tänavuse võistluse.

Võistlusel antakse välja kolm auhinnalist kohta. Esimese koha saavutanu valdusesse läheb rändkarikas, millele graveeritakse võitja küla nimi. Teistele koha saajatele on auhinnad, seekord kingiti kohaliku käsitöömeistri Krista Limperki valmistatud savist medaljonid. Lisaks antakse välja rahva lemmiku preemia.

Lauljaid hindas neljaliikmeline žürii, kuhu kuulusid muusikud Jaagup Kreem, Elmar Liitmaa, Mehis Nurmetalu ja raadiohääl Kirsti Timmer.

Elmar Liitmaa sõnas võistluse kohta, et tegemist on lõbusa ettevõtmisega ning osalejatele hinnete jagamine ei ole peamine: „Tähtis on meeldiv seltskond.“

Voose rahvamajja olid tulnud osalejad kaheksast külast: Alaverest, Pikvast, Vooselt, Härmakosust, Visklast, Kiviloost, Rookülast ja Kamarist. Rahvast oli palju ja õhtujuht Kalle Saarmas ütles, et nii palju inimesi ei olegi veel küla rahvamaja katuse all nähtud.

Võisteldi neljas voorus, milles iga küla pidi esitama ühe laulu.

Publiku lemmiku tiitli pälvis Alavere küla, keda esindasid Siim Sündemaa, Sille Sündemaa, Valdo Sööt ja Maris Kruusmaa. Kolmanda koha sai Kamari ja teise Viskla küla.

Võitjaks kuulutas žürii Härmakosu, keda esindasid Älis Kropatšjov, Kristi Kuuspalu, Jüri Palkman ja Evely Palkman. Älis Kropat­šjov ja Kristi Kuuspalu said žürii erilise kiituse osalisteks lauldes laulu „Rahutu Tuhka­triinu“.

Žürii liige Jaagup Kreem teatas tunnustavalt: „Tegemist oli algselt Soome ansambli Dingo looga „Levoton Tuhkimo“, mille üks Eesti artist ära rikkus ja millesse minu usk pärast Härmakosu neidude esitust taastus.“

Žürii liige Kirsti Timmer ütles, et karaoke on tore meelelahutus ja on hea, kui sellega tegelemine pakub inimestele rõõmu.

Eelmine artikkelAutopõleng
Järgmine artikkelHarjumaa Sümfooniaorkestri esimene kontsert oli Arukülas