Ecolines avas bussiliini Tallinn-Loksa-Võsu-Peterburi

4156

1. aprillist sõidavad rahvusvaheliste bussiliinide firma OÜ Ecolines bussid marsruudil Tallinn-Loksa-Võsu-Peterburi.

OÜ Ecolines turundusjuht selgitas, et otseliini Tallinn-Peterburi ettevõttele ei võimaldatud, seetõttu sõidetakse läbi Loksa ja Võsu. Loksal on inimesi, kes soovisid sõita Peterburi, ning loodetakse, et reisijaid leidub. Esialgu on katsetamise ja tutvustamise periood. Tegu on kiirliiniga, vahepealseid peatusi ei ole ette nähtud.

Buss sõidab Tallinnast välja hommikul kell 6.10 ja õhtul kell 21.30, Peterburist väljutakse umbes samadel aegadel. Hommikuti tuleb Tallinna Autobussijaamast väiksem, 27-kohaline buss, see on kell 7.10 Loksal ja 7.30 Võsul.

Õhtul Tallinnast väljuv buss on suurem, 42-kohaline. Loksale saabub see kell 22.30, Võsule 22.50. Suurem buss alustab Peterburist tagasisõitu järgmisel hommikul kell 6, Võsul on kell 11.20 ja Loksal kell 11.40,  Tallinnas bussijaamas kell 12.40.

Õhtul Peterburist väljuv buss jõuab Võsule graafiku järgi kell 4.40, Loksale kell 5 ning Tallinna Autobussijaama kell 6.

Piletihinnad on kallimad kui siseriiklikel liinidel. Tallinn-Loksa pilet maksab 90 krooni, Loksalt Võsule 29 krooni, Loksalt Peterburi 285,95 krooni. Loksa-Peterburi edasi-tagasi pileti hind on 529 krooni. Lastele on pilet poole odavam, tudengitele ja pensionäridele on 10-protsendiline soodustus. Täpsem info www.ecolines.net.

Turundusjuht märkis, et sellised hinnad otsustas ettevõtte juhatus. On katsetamise aeg, kas need jäävad või muudetakse soodsamaks, näitab aeg.

Eelmine artikkelLoksa volikogus taas LARISSA PLEHOVA
Järgmine artikkelKolgaküla kirbuturul oli üle 30 müüja ja 200 ostja