Arukülas oli valla laulu- ja tantsupäev

1496

Raasiku valla ühendkoori juhatas MAIA-RETA TRAMPÄRK.
Teisipäeval, 2. juunil oli Aruküla lauluväljakul Raasiku valla laulu- ja tantsupäev.

Pidu algas rongkäiguga vallamaja eest lauluväljakule. Kahe ja poole tunni pikkuse kont­serdi juhatas sisse ja lõpe­tas ühendkoor. Vahepeal esinesid erinevad tant­su­rüh­mad ja laulukoorid.

Kontserdi eelviimane laul oli Aruküla muusikaõpetaja  Juhan Trumbi kirjutatud „Kodu­vald“. Viimast laulu „Kodumaa“ lauldi kaks korda ning kaasa sai laulda ka publik — neile jagati lehti laulusõnadega.

„Kui kahe ja poole tunnine sisekontsert on liiga pikk ning rahvas võib tüdineda, siis vabaõhukontserdi puhul on see paras pikkus. Ka üldlaulupeo kontserdid kestavad sama kaua,“ ütles korraldaja Garina Toomingas.

Valla laulu- ja tantsupeol esinesid Aruküla ja Raasiku lasteaia rahvatantsijad (juhendajad Anžella Veelmaa ja Piret Sternhof), Aruküla kooli 3. klassi segarahvatantsurühm Mikud-Mannid (Kaja Arusalu), Raasiku memmede tantsu­rühm Krõõt (Anu Mäeorg) ja Aruküla Pihlakobar (Meeta Heinla), Aruküla segarahvatantsurühm Lapulised ja naisrühm Marike (mõlema juhendaja Reet Hänikene), Aruküla mudilaskoor, laste­koor ja poiste­koor (Külli Ovir), Raasiku lastekoor (Heli Karu), segakoor Raa­si­ku Valla Rõõmuline Spunk (juhendajad Maia-Reta Trampärk ja Riina Riistop), Aruküla noortekoor (Age Mets), tantsuklubi Figuret (Heret Ameljušenko), Pikavere tantsutrupp Carisma (Marianne Loik) ning huvialakes­ku­se Pääsulind noored akordionistid (juhendaja Eve Vendt) ja puhkpillimängijad (juhendaja Joel Ots).

Eelmine artikkelLilli külas vargus
Järgmine artikkelSANDRA NURMSALU jagas Kehras autogramme