Aruküla lasteaiale kingiti remonditud pesemisruum

837

Kaks lapsevanemat tellisid remondi oma raha eest, see läks maksma 74 000 krooni.

Aruküla lasteaed Rukkilill on tegutsenud 27 aastat. Selle aja jooksul on tehtud igal aastal sanitaarremonti, kuid pesemisruumides kapitaalremonti pole toimunud, kuna kulutusi nõudis kahe uue rühma avamine endise ambulatooriumi ja õpetajatetoa arvelt 2006. ja 2007. aastal. Lasteaia majandusjuhataja Helve Teino sõnul on eriti väsinud välimusega hügieeniruumid.

„Kehvemad pesemisruumid on kaheksast rühmast viiel, aga kõige hullemas seisus oli liitrühma oma,“ tõdes lasteaia juhataja Karin Reiska. „Tänu sellele, et meil tuli olukord hoolekogus jutuks, leidsid kaks lapsevanemat oma isiklikest vahenditest ja sõprade abiga võimaluse tellida liitrühma pesu- ja WC-ruumi põhjalik värskenduskuur. Nüüd on see tõesti väga ilus ja tänapäevane. Remondile kulus 74 400 krooni. Oleme selle eest isadele väga tänulikud.“

Remondi teinud lapsevanemad ütlesid, et loodavad, uus pesemisruum muudab lastele lasteaia veel rõõmsamaks kohaks.

„Mererannateema peaks väikestele mudilastele meelde tuletama remondi tegemise aasta muinasjutulise suve rannameeleolu – põrand on liivakollane, seina alumine serv meresinine, sillerdav-valgel silmapiiril kauged purjekad ja tuletornid ning helesinise taeva pilvede vahel lendleb üksik kajakas,“ kirjeldas värskelt uuendatud pesuruumi remonti finantseerinud isa, kes oma nime avalikustada ei soovi.

Eelmine artikkelKäidi ust avamas
Järgmine artikkelLahemaa naised teevad soomlastega toiduprojekti „Väärtustame kohalikku“