ANNELY AASALAID Kehrast võistleb reisimängus

1924

ANNELY AASALAID ja MEERI ERIK valiti reisimängu 40 kandidaadi hulgast.

Ida-Harju Karjäärikohviku karjääri- ja noorteinfospetsialist Annely Aasalaid (22) osaleb sõbranna Meeri Erikuga (23) Tallinnast reisimängus „Eile nägin ma Eestimaad“. Tegu on Ettevõtluse Arendamise Siht­asutuse (EAS) korraldatud mänguga, milles võistlejad käivad neljal nädalavahetusel erinevates Eestimaa paikades.

Mängu kandideeris 40 kaheliikmelist võistkonda. Selleks tegid kandidaadid lühikesed ennast tutvustavad videod, mille põhjal valiti viis võistkonda. Osalejatelt oodati eelnevat reisikogemust ja seiklushimu.

Annely Aasalaid õppis koos sõbrannaga 32. keskkoolis teatriklassis, nad on varem koos reisinud nii Eestis kui Euroopas.

Ta arvab, et neid valiti välja, kuna otsiti võimalikult erinevaid võistkondi: „Kindlasti luges see, et oleme noored. Enamik valitutest olid paarid ja üks sõpradetiim. Meie oleme aastaid olnud sõbrannad.“

Mängijad teevad matkadest  lühivideod, millega on võimalik tutvuda internetiportaali Facebook Puhka Eestis fännilehel aadressil www.facebook.com/puhkaeestis. Kõik Facebooki kasutajad saavad anda hääle oma lemmikutele. Igal nädalal langeb välja kõige vähem publikuhääli kogunud meeskond. Reedel antakse mängijatele teada nende nädalavahetuse sihtpunktid. Marsruut ja suurem osa tegevusest on matkajatele ette korraldatud, võistlejad peavad leidma transpordi sihtkohta. Võitjad saavad auhinnaks Vihula mõisa puhkusepaketi.

Esimese nädalavahetuse reis on juba tehtud. Annely Aasalaid ja Meeri Erik käisid Lahemaa rahvuspargis ning matkasid metsas, tutvusid rannaküladega ja Sagadi mõisaga.

„Lahemaa oli väga tore. Ma ei olegi seal varem käinud, kuigi see on Anija valla lähedal. Ilm oli hea, saime matkata nii metsas kui mere ääres,“ kiitis Annely Aasalaid.

Eelmine artikkelAlgas Kolga vallamaja ümberehitus rahvamajaks
Järgmine artikkelVihasoo näitetrupp tõi lavale tragikomöödia