Anija vallas valiti taas kaunimaid koduaedu

1309

23. juunil kuulutati Kehra jaanitulel välja Anija valla kauni kodu konkursi võitjad.

Valla heakorrakonkursi parimad valiti neljas kategoorias. Tiheasustuses asuvate eramutest tunnistati võitjaks Inge ja Rinaldo Vilbiksi kodu Alaveres Pargi tänaval. Teise koha sai Riina ja Andres Nordeni kodu Kehras Tuleviku tänaval ning kolmanda koha Katre ja Meelis Mäeoru kodu Kehras Rainise tänaval. Kaunimaks maakoduks nimetati Triinu Kaldoja ja Tarmo Kaing kodu Vahevälja kinnistul Ülejõe külas. Järgnesid Taneli Leivati kodu Raudojal ja perekond Vahula kodu Salumetsa külas.
Ühiskondlike, äri- ja tootmisobjektide kategoorias võitis Pikval asuv Vana-Tõlla peomaja, teise koha sai Pillapalu KoosOlekuKeskus. Korter- ja ridaelamute kategoorias tunnustati Kehras Kooli tänav 2 korteriühistut konkursil osalemise ning heakorrastatud kortermaja eest.
Iga kategooria parim sai vallavalitsuselt 500eurose preemia, seinaplaadi ning tänukirja. Järgmised said OÜ Innotrade Group ja Tuhala BIO OÜ kingikotid erinevate väetistega. Anija Aiaringi väljapandud 2tunnine aiakonsultatsioon otsustati anda perekond Vahulale.
Anija valla kauneid kodusid hindas 6liikmeline žürii, kuhu kuulusid vallavanem Arvi Karotam, vallaarhitekt Inga Vainu, keskkonnaspetsialist Evelin Kolbak, mulluse konkursi võitja Karin Lehiste Anijalt, Raasiku vallaarhitekt Heli Tomps ja  aianduskonsultant Eneli Käger.
Evelin Kolbak sõnas, et kõik hinnatud kodud oli kenad, kuid parimate osas oli komisjoni arvamus üksmeelne: „Loodame, et teised võtavad neist eeskuju ning saame üheskoos ilusa ja heakorrastatud koduvalla.“
Konkursil oli 9 kandidaati.

Eelmine artikkelKuusalus lõppes Kaitseliidu teine baaskursus
Järgmine artikkelRaasiku lasteaia hoovis on uus varjualune